Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Alternatif Fragman
4,289 Görüntülenme
Kurtuluş Günü 1
7.0 IMDB Puanı

Kurtuluş Günü 1

(Independence Day)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 2sa 25dk
1996 yılında vizyona giren Independence Day izle ya da Türkçe adıyla Kurtuluş Günü 1 izle filmi, yönetmenliğini Roland Emmerich’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Emmerich ve Dean Devlin tarafından kaleme alınan Kurtuluş Günü izle filmi bilim kurgu, macera ve aksiyon filmleri türünde yer almaktadır. Dünya uzaylılar tarafından tehdit edildiğinde, bir grup gönüllü ABD bağımsızlık günü 4 Temmuz’da karşı saldırı başlatırlar. Filmin oyuncu kadrosunda ise Will Smith, Bill Pullman, Jeff Goldblum, Mary McDonnell, Judd Hirsch, Margaret Colin, Randy Quaid, Robert Loggia, James Rebhorn, Harvey Fierstein, Harry Connick gibi oyuncular yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi uzaylı filmlerinden biri olan Kurtuluş Günü 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Dünya’yı işgal etmek için gelen uzaylılar karşısında üstün teknolojiyle savaşan insanların en iyi silahı hayatta kalma iradesidir. 2 Temmuz'da, dünya çapındaki iletişim sistemleri, garip bir atmosferik girişim tarafından sabote edilir ve kullanılamaz hale gelir. Çok geçmeden ordu tarafından çok sayıda devasa nesnenin Dünya ile çarpışma rotasında olduğu öğrenilir. İlk başta meteor oldukları düşünülen, daha sonra gizemli bir uzaylı türü tarafından yönlendirilen devasa uzay araçları oldukları ortaya çıkar. Uzaylılarla iletişim kurma girişimleri hiçbir yere varmadığında, eski bir bilim insanı ve kablo teknisyeni olan David Levinson, uzaylıların bir günden kısa bir süre içinde dünyanın dört bir yanındaki önemli noktalara saldıracaklarını keşfeder.

Kurtuluş Günü izle filminde takvim yaprakları 3 Temmuz'u gösterdiğinde uzaylılar New York, Los Angeles ve Washington'un yanı sıra Paris, Londra, Houston ve Moskova'yı neredeyse tamamen yok etmiştir. Hayatta kalanlar, ordunun kendilerine ait bir uzaylı uzay aracını ele geçirdiğinin söylendiği garip bir hükümet test alanı olan 51. Bölgeye doğru konvoylar halinde yola çıktılar. Hayatta kalanlar, köleleştirici uzaylılara karşı savaşmak için bir plan yapar ve 4 Temmuz, insanlığın özgürlüğü için savaştığı gün olur. Dünyanın sonu ve uzaylı temalı filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Independence Day izle ya da Kurtuluş Günü izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla, tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın