Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
4,200 İzlenme
Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit
5.2 IMDB Puanı

Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit

(Independence Day: Resurgence)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 2sa
Yönetmen
Senaryo Nicolas Wright, James A. Woods, Dean Devlin,
Independence Day: Resurgence izle yada türkçe adıyla Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit izle filmi 2016 yılında Roland Emmerich yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Emmerich, Dean Devlin, Nicolas Wright, James A. Woods ve James Vanderbilt isimlerinin yazdığı ABD yapımı bilim kurgu aksiyon filmleri listesindeki film aynı zamanda 1996 yılında vizyona giren Independence Day izle yada Kurtuluş Günü 1 filminin devamıdır. Kurtuluş Günü 2 türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise, Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Maika Monroe, Travis Tope, William Fichtner, Charlotte Gainsbourg ve Judd Hirsch gibi oyuncular yer alıyor.

Bilim kurgu filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan Independence Day 2 Resurgence izle filminin konusu ise, Uzaylılara karşı verilen amansız mücadelenin üzerinden 20 yıl geçmesininin ardından Birleşmiş Milletler, uzaylılara ait teknolojiyi dünyaya uyarlayarak ihtimal dahilinde olabilecek olan sonraki saldırılara karşı bir erken uyarı sistemi kurar. Savaştan sonra bütün dünyada gerçekleşen yıkımın yaraları özellikle büyük şehirlere yerleştirilen yüksek teknolojili silah sistemleri ile donatılır.

David Levinson ve beraberindeki ekip, Afrika’ya inmiş olan bir uzay aracına giderler ve burada insanlar tarafından henüz yenilgiye uğramadan önce kendi gezegenlerine bir sinyal göndermişlerdir ve dünya üzerinde çalışmalar yaptıklarını keşfederler. Thomas Whitmore, Dr. Brackish Okun ve Umbutu uzaylıların bilinçleri ile bağlantılı olduğuna emin oldukları kolektif bilinciyle telepatik olarak bağlantılı oldukları bir nesne bulurlar. Uzaylılara ait bir gemi, Dünya ve Ay’a yakın bir kara delikten çıkar ve Güvenlik Konseyi'nin emriyle vurularak yok edilir. Daha sonra geminin enkazını incelemek için giderler ve enkazda bir cisim bulurlar. Tam bu sırada bir gemi daha ortaya çıkar ve okyanusa inmeden önce savunma sistemlerinin çoğunu yok etmeye başlar. Daha önce Afrika’da bulunan uzay gemisinin yaptığı iş sayesinde Dünya'nın çekirdeğine doğru sondaj yapmaya başlar.

Levinson ve beraberindeki ekip 51. bölgede yer alan hapishanede tutulan uzaylılardan birini sorgular. Uzaylıların bir kovan sisteminde yer aldığını ve aslında tek bir lider tarafından yönetildiklerini fark ederler. Levinson ise liderlerini öldürürlerse uzaylıların sondajı durduracağını varsayar. Yüzbaşı Dylan ve bir hava filosu karşı saldırı düzenler, ancak gemideki tuzağa yakalanırlar. Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçeneği ile kesintisiz olarak Full HD film izle ve 1080p kalitesinde donmadan keyifle sitemizden izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1