Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
9,088 İzlenme
Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası
5.8 IMDB Puanı

Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası

(Escape Room: Tournament of Champions)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 28dk
Yönetmen
Senaryo Friedrich Böhm, Will Honley, Christine Lavaf
2021 yılında vizyona giren Escape Room: Tournament of Champions izle ya da türkçe adıyla Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası izle filmi Adam Robitel yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch ve Oren Uziel isimlerine ait olan Ölümcül Labirent 2 full izle filmi ABD yapımı olup gerilim ve korku filmleri türünde yer almaktadır. 2019 yılında vizyona giren Escape Room filminin devamı niteliğindeki bu yapımın oyuncu kadrosunda ise il filmden hatırladığımız Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll isimlerine ek olarak Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel, Carlito Olivero isimleri yer almaktadır.

Bu yıl vizyona giren en iyi filmler arasında yer alan Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmde kaçış odasından sağ olarak kurtulan Zoey ve Ben New York’a giderek oyunları düzenleyen Minos şirketinden intikam almak ister. Ancak Zoey’in uçak korkusu yüzünden arabayla gitmek zorunda kalırlar ve adrese ulaştıklarında ise metruk ve terk edilmiş bir binayla karşılaştıkları sırada yanlarına gelen bir adamın Zoey’in annesine ait olan kolyeyi alıp kaçması ile başlayan kovalamaca yeni bir oyunun başlangıcı olan bir tren vagonunda biter. Bulundukları vagonun yoldan ayrılıp ıssız bir yere geldikten sonra dışarı çıkamamaları ile başlayan panikle içerdekiler altı kişi daha önce oyuna katıldıklarını ve sağ olarak kurtulan kişiler olduklarını fark ederler.

Yeni oyunda ise Şampiyonlar Turnuvası yapıldığını anladıktan sonra tren vagonu birden elektrik yüklenir ve oyuncuların üzerinde harfler olan jetonları toplayarak bölümü geçmeleri gerekir. Bir sonraki bölümde ise bir banka şubesinde kendilerini bulan ekip, buranın özel lazer güvenlik sistemi ile mücadele etmek zorundadır. Odanın bir anda sıkışmaya başlamasından sonra kaçış yolunu son anda bulup bu bölümü de geçerler. Bir süre sonra Zoey, bu oyunun bir önceki oyun gibi oyuncularla bağlantılı olmadığını fark edince kafası karışır. Sonraki bölümde ise bir plaja gelirler ve Nathan, Racheli kurtarırken hayata gözlerini yumar. Bu bölümde iki farklı çıkış yolu fark ettiklerinde ise hangi yoldan gidecekleri konusunda grup arasında tartışma çıkar.

Grup ikiye bölünür ve Zoey, Ben ve Rachel seçtikleri yolda giderken Ben bir kanala düşer ve Zoey yolu takip ederek bir anda kendilerini şehirde bulunca gerçekten kurtulduklarını zannederler. Ancak bir süre sonra Brianna ile karşılaşınca oyunun devam ettiğini anlarlar. Burada zamana karşı yarışırlar ve çıkamazlar asit yağmuruna yakalanıp öleceklerdir. Buldukları taksi ile kaçmaya çalışırken taksi onları dışarı bırakınca Brianna asit yağmuruna yakalanır ve ölürken Zoey ise diğer odaya düşerek kurtulur. Zoey girdiği odada ise bir önceki oyunda boşluğa düşerek ölen Amanda’nın oyunu tasarlayanlardan biri olduğunu öğrenir ve sonrasında Amanda ortaya çıkarak kendisine bir sonraki oyunu tasarlamasını ve başka şansı olmadığını söyler ve Ben’in hala yaşadığını öğrenir. Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası izle filmini Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

43 yorum