Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

7,769 İzlenme
Rocky Balboa
7.1 IMDB Puanı

Rocky Balboa

(Rocky 6)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 42dk
Rocky filmleri serisinin altıncı filmi olan ve Sylvester Stallone yönetmenliğinde ve senaristliğinde 2006 yılında vizyona giren Rocky Balboa izle filmi ABD yapımı spor ve dram türündeki filmlerdendir. Rocky Balboa türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Sylvester Stallone, Burt Young, Antonio Tarver, Geraldine Hughes, Milo Ventimiglia gibi isimler yer almaktadır.

Dövüş filmleri severlerin izlemesi gereken filmlerin en başında gelen Rocky serisinin altıncı filmi olan Rocky Balboa Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Rocky artık 50 yaşlarında ihtiyar bir delikanlıdır ve karısı Adrian ile aynı adı taşıyan Adrian’s isimli restoranı işletmektedir. Bu sırada Dixon adında bir şampiyon boksörün kazandığı başarılar küçümsenmektedir ve onun gerçek bir dövüşçü ile hiç karşılaşmadığı iddia edilmektedir. Teknolojinin de gelişmesi ile eski ve yeni dövüşçülerin dövüştüğü bir simülasyon yapılır ve burada da dövüşü eski şampiyon Rocky kazanır.

Bu olay Dixon’ı daha çok öfkelendirir ve Rocky ile dövüşmek için onu kışkırtmaya çalışır. Rocky yaşına rağmen yeniden dövüş konusunda fikirleri değişir ve bir süre sonra Rocky lisansını yenileyerek yeniden ringlere çıkmanın ilk adımını atar. Aradan bir süre geçmesenin ardından Las Vegas’ta bir Casino’da yardım amaçlı bir organizasyonda ikilinin dövüşmesi fikri ortaya atılır ve iki rakip bu müsabakaya çıkmayı kabul eder. Ringe çıktıklarında ise Dixon ilk rauntlarda Rocky’yi çok fazla hırpalar ve rahat bir galibiyet alabilecek gibi gözükür.

Ancak Rocky yine bildiğimiz gibi yine sonlara doğru kontrolü ele geçirir ve Dixon’u mağlup etmeyi başarır. Rocky filmleri serisinin altıncı filmi olan Rocky 6 izle ya da Rocky Balboa izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden 4K Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi Rocky Filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın