Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
713 İzlenme
Schumacher
8.1 IMDB Puanı

Schumacher

(Schumacher)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, B14 Film,
  • Film Süresi 1sa 52dk
Aylardır beklenen Schumacher Belgeseli izle yayınlandı. Yönetmenliğini Hanns-Bruno Kammertöns, Vanessa Nöcker ve Michael Wech isimlerinin yaptığı Schumacher izle belgeseli 2021 Eylül ayından yayınlanan biyografi türünde spor belgeselidir. Michael Schumacher’in çocukluğunda go kart pistlerinden Formula 1 kariyerine uzanan şampiyonluklarla dolu hayatını ve Fransa’da kayak yaparken yaşadığı kazadan günümüze kadar olan yaşamını anlatıyor.

Schumacher Belgeseli Türkçe Dublaj izle Schumi’nin yıllardır komada olması ve hala iyileşme sürecinde olmasından dolayı eski röportajlarına yer verilirken genel olarak Formula 1 arşivlerinden ailesinin özel arşivlerinde bulunan görüntüler kullanılmıştır. Çocukluğundan beri liderlik özelliği ön planda olan Schumi, go kart müsabakalarında yer aldığı sırada Jordan takımı patronunun onu keşfetmesi ile Formula 1 kariyerine başlıyor. İlk başlarda herkesin görmezden geldiği adını bile bilmediği bu çocuk ilk yarışında galibiyet alıyor. Takip eden zamanlarda bir diğer Formula 1 efsanesi Senna ile aralarındaki tartışmaya kadar uzanan rekabeti ile geleceğin en büyük pilotlarından biri olacağı sinyalini veriyor. İmola pistinde ki Senna’nın ölümüne yol açan kazadan sonra kendine gelmesi uzun süren Schumacher bir süre kendini sorguluyor.

Michael Schumacher türkçe dublaj izle belgeselinde Schumacher’in karakterine özellikle vurgu yapılırken onun ne kadar kendinden şüpheci, mücadeleci, kazanmak için herşeyini veren ve aynı zamanda ailesine, arkadaşlarına ve iş arkadaşlarına ne kadar duyarlı ve samimi olduğunu görüyoruz. Ailesine düşkünlüğü ve disiplinli bir hayat sürmesi ile bilinen Schumacher’i bu belgeselin büyük bir bölümünde eşi Corinna Schumacher ile babası Rolf, kendisini gibi F1 pilotu olan kardeşi Ralf ve çocukları Gina ile bu yıl Formula 1 dünyasına katılan oğlu Mick Schumacher’in röportajları ile daha iyi tanıyoruz.

Ayrıca onunla birlikte yarışmış olan David Coulthard, Mika Hakkinen, Sebastian Vettel, Damon Hill ve Flavio Briatore ile yarıştığı takımların yöneticileri ya da takım patronlarının da Schumacher hakkındaki görüşlerine yer verilmiştir. Netflix yapımı olan Schumacher izle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı dil seçenekleri ile sitemizden keyifle bedava izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum