Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,003 İzlenme
Sevdiğim Tüm Erkeklere 2
6.0 IMDB Puanı

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2

(To All the Boys: P.S. I Still Love You)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fia Alvarez, Jenny Han, J. Mills Goodloe
  • Film Süresi 1sa 41dk
To All the Boys: P.S. I Still Love You izle türkçe adıyla Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 Not: Seni Hala Seviyorum izle filmi serinin ikinci filmi olup Michael Fimognari yönetmenliğinde 2020 yılında Netflix’te yayınlanmıştır. Romantik komedi filmleri kategorisindeki filmin oyuncu kadrosunda yine ilk filmden hatırladığımız Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Trezzo Mahoro, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Kelcey Mawema, Jordan Fisher, Ross Butler, Julie Tao, Sarayu Blue, John Corbett, Holland Taylor isimler yer almaktadır.

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 türkçe dublaj izle filminin devamı olan bu ikinci filmin konusu ise şöyle, ilk filmdeki olayların ardından Lara ve sevgilisi Peter, okullarının kurduğu gönüllülük esas olan bir programda çalışırlar. Lara bir gün ablasının yerine onun çalıştığı huzurevine gider ve orada Stormy isimli yaşlı kadın ile tanışır ve John’un da orada gönüllü olarak çalıştığını öğrenir. Bu sırada Lara, Peter ile olan aşkları konusunda şüphecidir ve ona güvenmek konusunda kararsızdır. Bu güvensizliğin üzerine sevgililer gününde Lara, Peter’ın eski kız arkadaşına yaptığı jestleri öğrenir ve morali daha çok bozulur.

Huzurevinde ise John ile Lara birbirlerine daha çok yakınlaşırlar. Okulda yapılan bir etkinlikte Peter, Lara ve John’un yakınlaşmasını çok fazla kıskanır ve bu yüzden Lara ile kavga ederler. Josh ile arası bozulan Lara ondan da Peter’dan söz etmediği için özür diler. Henny Han’ın To All the Boys isimli kitap serisinden uyarlanan bu ikinci film Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 izle filmini kesintisiz olarak sitemizden Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak Full HD ve 1080p izle kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın