Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
946 İzlenme
Sevdiğim Tüm Erkeklere 3
6.3 IMDB Puanı

Sevdiğim Tüm Erkeklere 3

(To All the Boys: Always and Forever)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ace Entertainment
  • Film Süresi 1sa 49dk
Yönetmen Michael Fimognari
Senaryo Jenny Han, Katie Lovejoy
Oyuncular Noah Centineo, Janel Parrish, Lana Condor, Madeleine Arthur
To All the Boys: Always and Forever izle ya da türkçe ismi ile Sevdiğim Tüm Erkeklere 3 Şimdi ve Sonsuza Dek izle filmi serinin üçüncü filmi olup Michael Fimognari yönetmenliğinde 2021 yılında Netflix’te yayınlanmıştır. Sevdiğim Tüm Erkeklere 3 türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda yine ilk iki filmden tanıdığımız isimler Lana Condor, Noah Centineo isimleri yer almaktadır.

Romantik komedi severlerin izlemesi gereken seri olan Tüm Sevdiğim Erkeklere filmleri serisinin üçüncü filmi olan bu yapımın konusu ise, Lara, ailesi ve komşuları ile birlikte tatil için memleketi Güney Kore’ye giderler. Seul’de gezerken bir gün annesi ve babasının sevgili oldukları dönemlerden annesinin bir köprüye babası için tuttuğu dilek ile ilgi ona olan aşkına dair bir hatıra olan dilek kilidini bulur ve üzerinde yazar not ile duygusal anlar yaşar. Eve geri döndüğü zaman Peter ile aynı üniversiteye gidebilmek için bekleyişe geçer.

Ancak gergin bekleyişten sonra Lara’nın umduğu cevap okullardan gelmez ve Peter ile gitmek istediği üniversite olan Stanford’dan ret yanıtı alır. Stanford Üniversitesinde okuyan sevgilisi Peter’a daha yakın olabilmek için ona yakın bir üniversiteyi seçmesi konusunda kendi aralarında konuşurlarken, bir okul gezisi için gittikleri New York’ta güzel vakit geçirdiği için oradaki okula gitmeye karar verir. Uzun mesafeli ilişki ikisi içinde zor ve yıpratıcı olacağı için lisenin mezuniyet töreninde Peter’dan ayrılmaya karar verir. Çift ayrıldıktan bir süre geçtikten sonra Dan ile Trina’nın düğününde Peter, Lara’nın küçük kardeşi Kitty ile bir plan yapar ve Lara ile görüşmeye çalışır.

Peter, Lara’ya bir mektup yazmıştır ve Lara bu mektubu bulunca okur. Yıllıkta aralarındaki binlerce kilometrelik mesafeye rağmen birlikte olmaya devam edebilecekleri teklifi vardır ve Lara bu teklifi kabul eder. Jenny Han’nın To All Boy izle kitapları serisinin üçüncü ve aynı zamanda son kitabından uyarlanan Sevdiğim Tüm Erkeklere 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde bedava izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın