Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
5,954 İzlenme
Sihirbazlar Çetesi 2
6.5 IMDB Puanı

Sihirbazlar Çetesi 2

(Now You See Me 2)
2016 yılında vizyona giren Now You See Me 2 izle ya da Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmi, yönetmenliğini Jon M. Chu’nun yaptığı bir filmdir. senaryosu Ed Solomon ve Peter Chiarelli tarafından kaleme alınan Sihirbazlar Çetesi 2 full izle filmi ABD, İngiltere ve Çin ortak yapımı olup macera ve komedi filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. Sihirbazlar Çetesi 1 filminin devamı niteliğinde olan filmin oyuncu kadrosunda ise Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan, Jay Chou, Sanaa Lathan, Michael Caine, Morgan Freeman gibi oyuncular yer almaktadır.

Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, ilk filmdeki olaylardan 18 ay sonra, kaçak hayatı yaşayan Dört Atlı’nın üyelerine Lula May dahil olur ve sihirbazlar Göz isimli gizemli örgütten talimat beklemektedirler. Aynı zamanda New York’da Jack, bir telefon firmasının manipülasyonunu kamuoyu önünde ortaya çıkarırken, Dylan ve ekibe başka bir güç engel olur. Ekip yetkililerden kaçmayı başarsa da kaçtıkları yerden bir anda kendilerini Çin’de bulurlar. Daha sonra çıkmaya çalıştıkları restoranda Merritt'in ikiz kardeşi Chase tarafından yakalanırlar ve Owen'ın ortağı Walter Mabry'ye getirilirler.

Ekibi ifşa eden Walter, onların nasıl uyutulup Çin’e getirdiklerini açıklar ve Owen, şirketini ve Walter tarafından tasarlanan bir çipi ondan çalmak istediğini söyler. Ekip her ne kadar bu konuda ikiye bölünmüş olsa da Daniel çipi çalmayı kabul eder. Daha sonra sihir malzemeleri satan bir dükkana giderek gerekli malzemeleri alırlar ve Walter'a güvenemeyeceklerini düşünerek çipi Göz’e teslim etmeyi planlarlar. Sonrasında ise yeni numaraları ile Bilim Merkezi'ne sızarlar ve çipi çalmayı başarırlar. Diğer tarafta ise Now You See Me izle filminde Thaddeus Bradley, Dylan ile temasa geçer ve atlıları bulmaya yardım etmeyi teklif eder ve Dylan onu hapishaneden çıkarır.

Sihirbazlar Çetesi 2 Altyazılı izle filminde Dylan yakalandıktan sonra Walter'ın Arthur Tressler'in oğlu olduğunu öğrenir. Daha sonra Walter ve Arthur, Dylan'ı bir kasaya kilitler ve Dylan'ın babasının ölümünde olduğu gibi onu suya atarlar. Oldukça eğlenceli ve heyecan dolu Now You See Me izle ya da Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1