Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
14,288 İzlenme
Sihirbazlar Çetesi 1
7.2 IMDB Puanı

Sihirbazlar Çetesi 1

(Now You See Me)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 1sa 55dk
Now You See Me izle ya da Türkçe adıyla Sihirbazlar Çetesi 1 izle filmi, Louis Leterrier yönetmenliğinde 2013 yılında vizyona girmiştir. Senaryosunu Ed Solomon, Boaz Yakın ve Edward Ricourt isimleri tarafından kaleme alınan Sihirbazlar Çetesi full izle filmi, ABD yapımı olup suç, gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan bir soygun filmidir. Now You See Me filmleri serisinin ilk filmi olan Sihirbazlar Çetesi 1 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mélanie Laurent, Michael Caine, Morgan Freeman gibi oyuncular yer almaktadır.

Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Henley Reeves ve Jack Wilder isimli serbest çalışan sihirbazlar, kendilerini bir apartman dairesine götüren bir iskambil kartı alırlar. Eve gelen sihirbazlar burada kim olduğunu bilmedikleri bir hayırseverin talimatlarıyla hologram teknolojisini öğrenirler. Daha sonra ekip, bir yıl sonra, büyük bir gösteride Dört Atlı ismi ile sahneye çıkarlar. Ekibin gösterideki final numaraları ise seyircilerden birini Paris'te bulunan bir bankanın kasasına taşımaktır. Daha sonra Paris’te kasada bulunan bütün paralar Las Vegas’ta ki gösteride bulunan seyircilerin üzerine yağar. Sonrasında ise Paris’te bulunan kasa araştırılır ve içinin boş olduğu görülünce, sihirbazlık numarasının gerçekten yapıldığı anlaşılır.

Bu sırada Sihirbazlar Çetesi 1 izle filminde Dylan Rhodes ajan ve Interpol ajanı Alma Dray, Horsemen'i yapılan soygun hakkında sorguya çekmektedir. Ancak hiçbir kanıtları olmadığı için eski bir sihirbaz olan ve başkalarının numaralarını çalan Thaddeus Bradley ile görüşürler. Bundan otuz yıl önce, Thaddeus’un ifşa ettiği bir sihirbaz olan Lionel Shrike, kariyerine yeniden başlamaya çalışmıştır. Ancak başarısız bir kaçış numarası nedeniyle bir kasanın içinde ölmüştür. Thaddeus ajanlara, Atlıların sahne altında sahte bir kasa kullandıklarını gösterir ve parayı daha önceden çaldıklarını açıklar. Daha sonra numarayı yaparken yardım aldıkları seyircinin de daha önceden hipnoz edildiğini ve daha önceden gösteriye katılmasını sağladıklarını anlatır.

Thaddeus ve FBI, Sihirbaz Çetesi izle ile ilgili bir şirket tarafından sigorta talepleri reddedilen insanlardan oluşan bazı insanlara şirketin özel hesaplarından 140 milyon dolar para aktardıkları sonraki gösterilerine gelirler. Sihirbazlar Çetesi ise yetkililerden kaçsa da şirket intikam almak için Thaddeus'u tutar. Ajan Alma ise Sihirbazlar Çetesi’nin zenginlerden çalıp fakirlere veren sihirbazlar grubu Göz ile ilişkileri olduğundan şüphelenir. Oldukça eğlenceli bir film olan Now You See Me izle ya da Sihirbazlar Çetesi 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1