Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
4,435 İzlenme
Project Gemini
4.7 IMDB Puanı

Project Gemini

(İkizler Projesi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi KD Studios
  • Film Süresi 1sa 40dk
2022 yılında vizyona giren Project Gemini izle filmi, yönetmenliğini Serik Beyseu ve Vyacheslav Lisnevsky ikilisinin yaptığı Rusya yapımı bir filmdir. Macera, gerilim ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan Project Gemini full izle filminin senaryosu ise Natalya Lebedeva ve Dmitry Zhigalov isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Uzak bir gezegeni dünya haline getirmek için gönderilen bir uzay görevi ekibinin gezegen için kendi planı olan bilinmeyen bir şeyle karşılaşmalarının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Egor Koreshkov, Alyona Konstantinova, Konstantin Samoukov, Nikita Dyuvbanov, Elizaveta Martinez Kardenaz, Viktor Potapeshkin, Dmitry Frid, Pyotr Romanov, Aleksandr Kuznetsov gibi oyuncular yer almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Project Gemini Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, çok uzak olmayan bir gelecekte, insanlık kozmosu keşiflerinde büyük ilerlemeler kaydetmiştir ve birçok gezegende bilimsel istasyonlar kurmuştur. Gemini olarak bilinen uluslararası bir proje, benzersiz bir gezegeni dünyaya benzetme biriminin geliştirilmesiyle sonuçlanır. Ancak ünite fırlatıldığında, Dünya üniteyi Güneş Sistemi dışına taşıyan taşıyıcı roketle bağlantısını kaybeder ve çalışma hiçbir yere varmaz. Ardından gönderilen ekiple tüm bağlantı kaybolur.

Project Gemini izle filminde bir süre sonra bir grup astrofizikçi uzaydan gizemli bir sinyal alır ve bu sinyal henüz keşfedilmemiş bir gezegenden gelmektedir. Sinyal, Dünya çevresinde tehlikeli düzensizlikler yaratır ve sinyalin kaynağını bulmak için gezegenin kendisine bir keşif gezisi yapılır. Küçük bir grup insan bilinmeyene doğru yola çıkar ve dünyayı bu korkunç tehditten kurtarmak için dramatik ve hatta trajik olaylara katlanmak zorunda kalırlar. Rusya yapımı 2022 Project Gemini izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.