Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,865 İzlenme
Star Wars Bölüm 9
6.5 IMDB Puanı

Star Wars Bölüm 9

(Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lucasfilm
  • Film Süresi 2sa 22dk
Star Wars filmleri serisinin son filmi olan Star Wars Skywalker'ın Yükselişi ya da Star Wars Bölüm 9 izle filmi 2019 yılında J. J. Abrams yönetmenliğinde vizyona girdi. Senaryosu George Lucas ve J.J. Abrams ile birlikte yazılan serinin bu son filmi yine ABD yapımı bir bilim kurgu filmleri arasındaki en iyi serilerden biridir. Star Wars Bölüm 9 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong'o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran, Ian McDiarmid, Billy Dee Williams gibi isimler yer almaktadır.

Star Wars Bölüm 9 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Eski İmparator Palpatine'in yeniden dirilmesinin ardından Kylo Ren, Sith Wayfinder’ı bulur ve onu Exegol gezegenine götürür ve orada Palpatine ile karşılaşır. Palpatine burada Kylo Ren’e Snoke ve İlk Düzen dahil olmak üzere yarattığı her şeyi anlatır ve yeni destroyer ordusu ile birlikte Son Düzeni başlatır. Ayrıca Ren’den Rey ve Leia’yı öldürmesini ister. Falcon ile birlikte yolculuk yapan Poe, Finn ve Chewbacca ise Palpatine’in yaşadığını öğrenir ve bir Wayfinder’ın peşine düşerler. Daha sonra Kylo, Rey’in yerini tespit edebilmek için onunla tekrar bağ kurmaya çalışır.

Rey ise arkadaşları ile birlikte üzerinde Sith yazıları bulunan bir hançer bulur. Hançer ise aradıkları bir şeyin yerini göstermektedir. Kısa bir süre içinde Kylo gelir ve aralarında çatışma çıkar. Sonunda Falcon ve Chewbacca’yı yakalar. Rey ve beraberindeki arkadaşları Destroyere operasyon yapar. Burada Rey, Kylo’dan Palpatine’nin torunu olduğunu öğrenir. Yakalanan ekibi ise ajan olduğunu söyleyen General Hux kurtarır ve kaçmalarına yardımcı olur. Ölüm Yıldızının kalıntılarına giden Rey burada Kylo Ren ile kapışır ve onu yaralar. Daha sonra Leia’nın öldüğünü hissedince Kylo’yu iyileştirir ve Exegol’a giderler.

Yolculuk sırasında Han Solo’nun vizyonu ile konuşurlar ve sonunda Kylo Ren kimliğinden vazgeçip Ben Solo olarak yoluna devam eder. Yıldız Savaşları filmleri serisi ya da Star Wars serisi filmlerinin en sonuncusu Star Wars 9 izle, diğer adıyla Star Wars Bölüm 9 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tüm Star Wars filmlerini HD kalitede donmadan tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.