Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
3,241 İzlenme
Star Wars Bölüm 7
7.8 IMDB Puanı

Star Wars Bölüm 7

(Star Wars: Episode VII - The Force Awakens)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lucasfilm
  • Film Süresi 2sa 18dk
Star Wars serisi filmlerinin 2015 yılında J.J. Abrams yönetmenliğinde vizyona giren Yıldız Savaşları Bölüm 7 Güç Uyanıyor izle filmi ya da Star Wars Bölüm 7 izle filmi ABD yapımı uzay temalı aksiyon, macera ve bilim kurgu türündeki gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu filmlerinin yedinci filmidir. Orijinal adı Star Wars: Episode VII - The Force Awakens olan filmin oyuncu kadrosunda ise Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Max von Sydow gibi oyuncular yer almaktadır. Star Wars Bölüm 7 türkçe dublaj izle filmi ayrıca 5 Oscar adaylığı, 123 adaylık ve toplamda 57 farklı ödül alarak 2 milyar dolar gibi bir hasılat elde ederek önemli bir başarıya imza atmıştır.

Star Wars Bölüm 7 Güç Uyanıyor Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İç savaşın üzerinden 30 yıl geçmiştir ve Galaktik İmparatorluğu, İlk Düzen adıyla yükselirken, Cumhuriyet lideri Leia, yıllardır ortalıkta gözükmeyen ve haber alınamayan kardeşi Luke Skywalker’ı aramaktadır. Bu sırada asilerin pilotlarından biri olan Poe, Jakku gezegeninde Tekka ile karşılaşır ve Luke’un yerini gösteren bir haritaya ulaşır. Ancak imparatorluk askerleri tarafından izlenen Poe, Kylo Ren ve beraberindeki Stormtrooper’lar ile gezegene baskın yapar ve Poe’yu yakalar. Ancak BB-8 haritayla birlikte kaçmayı başarır ve ertesi gün çölde çöp toplayan Rey ile karşılaşır. Bu sırada Kylo Ren, Poe’ya karanlık gücü kullanarak işkence ederek haritayı BB-8’e verdiğini öğrenir.

FN-2187 isimli Stormtrooper ise İlk Düzen’in yaptıklarından oldukça rahatsızdır ve sürekli kendi içinde vicdan muhasebesi yaparken kararını verir ve Poe’yu serbest bırakarak birlikte kaçarlar. BB-8’i almak için Jakku gezegenine döndükleri sırada Poe, Stormtrooper’ın bir ismi olmadığını öğrenir ve ona Finn demeye başlar. İlk Düzen tarafından vurulan uçakları Jakku’ya düşer ve Finn tek başına uçaktan çıkar. Enkazdan çıktıktan sonra Poe^nun ceketi ile köye giden Finn burada Rey ve BB-8 ile karşılaşır ancak Kylo ve askerleri peşlerindedir. İlk düzenden kaçtıkları sırada Millennium Falcon ile karşılaşırlar ve Rey onu çalarak gezegenden kaçmayı başarırlar.

Daha sonra gittikleri yerde Han Solo ve Chewbacca ile karşılaşırlar ve birlikte yolculuğa devam ederler. Bu sırada Snoke, General Hux’tan yeni silahlarını Cumhuriyet üzerinde denenmesi emrini verir. Ayrıca Snoke, Kylo Ren’e babası Han Solo ile ilgili düşünceleri ile ilgili olarak kendini kontrol etmesini söyler ve yeteneğini sorgulamaya başlar. Star Wars serinin yeni filmleri arasında yer alan ve spin off filmleri ile birlikte dokuzuncu yapımı olan Star Wars Bölüm 7 Güç Uyanıyor izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD izle ve 1080p izle kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan izleyen herkese iyi filmler dileriz.