Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
2,436 İzlenme
Star Wars Bölüm 8
7.0 IMDB Puanı

Star Wars Bölüm 8

(Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lucasfilm
  • Film Süresi 2sa 32dk
Star Wars serisinin son filmlerinden olan Star Wars: The Last Jedi ya da Yıldız Savaşları Bölüm 8 Son Jedi izle filmi 2017 yılında Rian Johnson yönetmenliğinde ve senaristliğinde vizyona girmiştir. Star Wars - Son Jedi izle filmi serinin sekizinci filmdir. 4 Oscar adaylığı, 45 adaylık ve 5 farklı ödül alan Star Wars Bölüm 8 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern, Benicio del Toro gibi isimler yer almaktadır.

Star Wars Bölüm 8 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmde yaşanan savaşın ardından Asilerin lideri Leia, Ren’in ordusu gelmeden direniş güçlerini tahliye etmek ile uğraşır. Poe liderliğindeki bir grup ise İlk Düzen’in amiral gemilerinden birini yok etmek için karşı saldırıya geçer. Amiral gemisini yok ederken ağır zayiat veren direniş güçleri kaçmayı başarır ancak İlk Düzen onları takip eder. Ancak Kylo Ren, annesi Leia’nın gemide olduğunu hissedince ateş etme konusunda tereddüt eder. Askerler gemiye saldırmaya devam eder ve çoğu direniş subayını öldürür ve gemiyi yok ederler. Leia ise güç sayesinde uzayda sürüklenirken hayatta kalır.

Rey ise Luke Skywalker’ı Direniş’e yardım etmek için ikna etmeye uğraşır. Ancak Luke, Jedi organizasyonunun bitmesi gerektiğini söyler. Ancak biraz destekle ikna olur ve Rey’e güç ile ilgili yardım etmeye başlar. Bir süre sonra gücü öğrenen Rey, Kylo Ren ile güç aracılığı ile iletişime geçer ve bu duruma ikisi de şaşırır. Kylo Ren, Rey’e Luke Skywalker’ın gücünden çekindiğini açıkça söyler. Ancak Rey, Kylo’nun içinde her zaman ufak da olsa iyilik kaldığını ve kurtarılabileceğine inanır. Kylo ise yeni Jedi Düzenini yok etmeyi kafasına koymuştur. Luke ise hala kendi içindeki duygularla başa çıkmaya çalışırken Yoda ustanın bir vizyonunu görür ve Yoda kütüphaneyi yok ederek Luke’a bir ders verir.

Bir süre sonra Poe, Finn, Rose ve BB-8 İlk Düzen’in takip cihazını bulup imha etmekle uğraşırken Snoke’un amiral gemisine sızarlar ancak burada yakalanırlar. Bilim kurgu filmleri izle severlerin kesinlikle izlemesi gereken serilerin en başında yer alan Star Wars filmleri serisinin sekizinci filmi Star Wars Bölüm 8 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.