Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
2,407 İzlenme
Rogue One
7.8 IMDB Puanı

Rogue One

(Rogue One: A Star Wars Story)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lucasfilm
  • Film Süresi 2sa 13dk
Yönetmen
Senaryo Chris Weitz, Tony Gilroy, John Knoll
Rogue One: A Star Wars Story izle ya da türkçe adıyla Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle filmi 2016 yılında Gareth Edwards yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Chris Weitz ve Tony Gilroy'a ait olan uzay konulu filmler arasında yer alan bir filmdir. Star Wars filmleri arasında yer alan ve Star Wars izle ara filmlerinden ilki olan Rogue One izle filmi Star Wars Bölüm IV - Yeni Bir Umut izle filminden hemen önceki olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed, Jiang Wen ve Forest Whitaker isimleri bulunuyor.

Star Wars filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken Rogue One Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Galen Erso ve ailesi, Ölüm Yıldızı'nı tamamlaması için onu zorlayacak olan İmparatorluk askerlerinden Lah'mu gezegeninde saklansalarda İmparatorluk onları bulur ve çıkan çatışmada karısı ölürken kızı Jyn kaçar ve Saw tarafından kurtarılır. Aradan geçen yılların ardından Bodhi Rook, Jedha çölünde holografik bir mesaj alır ve İmparatorluktan kaçar. Asilerin istihbarat subayı Cassian Andor ise muhbirden Rook'un kaçtığını ve Ölüm Yıldızı'nı öğrenir.

Jyn ise Mon Mothma'ya getirilir ve Cassian ve K-2SO Jedha'ya gider ve Chirrut Îmwe ile Baze Malbus'un yardımıyla Rook'u kurtarırlar. Çıkan olayların ardından Krennic, Jedha'yı yok etmek için Ölüm Yıldızı’na hafif güçte bir deneme atışı yapılmasını emreder. Jyn ve arkadaşları ise şehirden kaçarken Gerrera geride kalır. Rook ise ekibi Eadu gezegenindeki Galen'in İmparatorluk araştırma tesisine götürür. Asiler tesise saldırmadan önce Jyn orada olduğunu bildirir ancak Galen yaralanmaktan kurtulamaz. Darth Vader ise Krennic’e yapılan saldırıya Ölüm Yıldızı ile karşılık verilmesi için yeni emirler verir.

Ancak Krennic, İmparator ile görüşmek isteyince Darth Vader daha fazla başarısızlık istemediği için Krennic’i öldürür. Uzay konulu ve savaş filmleri hayranlarının, özellikle Star Wars filmleri takipçilerinin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p izle kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni sitemizden donmadan tüm Star Wars filmleri serisini izleyebilirsiniz.