Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,584 İzlenme
Mother Android
4.9 IMDB Puanı

Mother Android

(Mother/Android)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 6th & Idaho Productions, Miramax
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Mattson Tomlin
2021 yılında vizyona giren Mother/Android izle filmi, Mattson Tomlin yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Senaryosu da Tomlin’e ait olan Mother Android full izle ve filmi ABD yapımı olup bilim kurgu ve gerilim filmleri türünde yer alan dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda Chloë Grace Moretz, Algee Smith, Raúl Castillo isimleri bulunmaktadır.

Distopik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Mother/Android Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir zamanlar işçi ve hizmetçi olarak kullanılan androidlerin duyarlı hale geldiği ve insan ırkına karşı ayaklandığı kıyamet sonrası bir dünyada, hamile bir kadın ve eşi, insanlara ait olan bir yerleşim bölgesine güvenli bir şekilde zorlu bir yolculuğa çıkarlar.

Noel’den bir gün önce Georgia Olsen, erkek arkadaşı Samuel Hoth'un çocuğuna hamile olduğunu öğrenir. Ancak Georgia bu yaşta anne olmak istemez. Georgia, Sam'i teselli etmeye çalışır ve onunla evlenmesini ister, ancak Sam ile olan ilişkisinden emin değildir.
Georgia, bu sırrı ailesinden saklamaya karar verir. Evden çıkarken telefonunu banyoda unutur ve üniversitenin Noel partisine katılmak için evden çıkar. Olsens'in sahibi olduğu bir android olan Eli, Sam'i Noel yerine Cadılar Bayramı ile kapıda karşılar ve yaklaşan korkunun geldiğini bildirir.

Mother/Android izle filminde Noel partisinde üyeler, teknik bir aksaklık nedeniyle bir ses duyarlar ve kısa bir süre sonra Daniel adlı bir android insanlara saldırmaya başlar. Daniel, Georgia ve Sam'e saldırır ve hayatlarını kurtarmak için evden kaçarlar. Aksaklık nedeniyle, akıllı telefonlar patlamaya başlar ve ilgili kullanıcıları öldürür. Sokaklarda Georgia ve Sam kıyamete tanık olurlar. Aradan dokuz ay geçer ver bebeğini bekleyen Georgia, Sam'le birlikte ormana saklanır. Androidlerden uzakta huzurlu bir hayat geçirebilecekleri bir teknede yeni anneleri taşıyan bir tekne hakkında söylentiler duyarlar. Ancak Boston'a ulaşmak için Georgia ve Sam, ölümcül androidlerle dolu No Man's Land'i geçmek zorundadır.

Georgia, Arthur'la ormanda tanıştığında, ona Raster Robotics'te programcı olduğunu söyler, ancak yalan söylemektedir. Çünkü amacı robotların şehri ele geçirmesini ve yollarındaki insanları yok etmesini isteyen biridir. Daha sonra Arthur’un android olduğu ortaya çıkar. Arthur, insan kölesi olma fikrini reddettiği için sürekli olarak hizmet” ve insan konforu hakkında vurguda bulunur. Dolayısıyla devrimin kökü, bu androidleri kendi açgözlülüklerinden dolayı köle yapan türleri yok etmektir. Son yılların en ilginç senaryosuna sahip olan Mother Android izle ya da Mother/Android izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izyebilirsiniz.