Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
4,879 İzlenme
Suicide Squad
5.9 IMDB Puanı

Suicide Squad

(İntihar Timi: Gerçek Kötüler)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DC Comics
  • Film Süresi 2sa 3dk
İntihar Timi: Gerçek Kötüler izle yada bilinen adıyla Suicide Squad izle filmi DC evreninin kötü karakterlerinden oluşan ve 2016 yılında David Ayer yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan bir süper kahraman temalı fantastik ve aksiyon filmleri türünde olan bir ABD yapımıdır. Suicide Squad izle filminin oyuncu kadrosunda ise Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye- Agbaje, Scott Eastwood, Karen Fukuhara, Ike Barinholtz ve Cara Delevingne gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Suicide Squad Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Justice League filminde olan olaylardan sonra Süpermen ölmüştür ancak Amanda Waller, Gerçek Kötüler’den oluşan bir ekip kurmak için hükümeti ikna eder. Suicide Squad ekibi, Waller'ın kontrolünde hepsinin boynuna yerleştirilen ve uzaktan patlatılabilen küçük bombalar ile dünya dışı varlıkların tehditleri ile mücadele etmek için kurulmuştur ve ekip bu iş karşılığında cezalarında indirim kazanır. Kısa bir süre sonra arkeolog olan Dr. June Moone, araştırma için bulunduğu bir mağarada Enchantress tarafından ele geçirilir.

Waller, Enchantress'i, kontrol edebilmek için kalbini rehin alır. Waller'ın yardımcısı Rick Flag ile Dr. Moone ise sevgilidir ve o da Suicide Squad ekibine katılır. Ancak Enchantress gizlice yürüttüğü planını devreye sokarak Waller'a ihanet eder ve bir binayı ele geçirerek kendi ordusunu kurmaya başlar. Bu sırada savaşçı kardeşi Incubus'u da çağırır. Gerçek Kötüler türkçe dublaj izle filminde Deadshot, Harley Quinn, Kaptan Boomerang, El Diablo, Katil Croc, Slipknot gibi kötü kahramanlardan oluşan Suicide Squad izle ekibi Enchantress’i durdurmak için harekete geçer. Ekibin lideri ise, Flag ve yardımcısı Katana'dır. Binaya gittikleri ekibin helikopteri vurulur ve yola yaya olarak devam ederler. Bu sırada Joker, Harley'i kaçırmak için ekibin peşine çoktan düşmüştür.

Joker kısa zaman içinde ekibe saldırır ve Harley’i kaçırır. Ancak kaçtıkları helikopter vurulur ve sağ kurtulan Harley Quin ekibe geri katılır. Deadshot, Flag'in Moone ile olan ilişkisini ifşa eder ve ekip Flag'i terk eder. Flag ekibi kurtarır ve kendi yollarına gitmekten vazgeçen ekip kendilerini kanıtlamak için ülkeyi kurtarma planına sadık kalmaya karar verir ve Enchantress’i yenebilmek için amansız bir mücadeleye girer. İntihar Timi: Gerçek Kötüler full izle ya da Suicide Squad izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitesinde sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.