Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
25,539 İzlenme
The Incredible Hulk
6.6 IMDB Puanı

The Incredible Hulk

(The Incredible Hulk)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 1sa 52dk
Marvel sinematik evreninin ikinci filmi olan Yeşil Dev 2 - The Incredible Hulk izle filmi Louis Leterrier yönetmenliğinde ve başrollerinde başarılı oyuncular Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth ve William Hurt’un oynadığı süper kahraman filmdir. Senaristliğini Zak Penn’in yaptığı 2008 yılında vizyona giren Hulk 2 izle filminin çekimleri ABD’nin Virginia eyaletinde yapılmış ve 263 milyon $ hasılat elde etmiştir.

Filmin konusunu özetlersek, öfkesini kontrol etmeyi öğrenmeye çalışan ve kendini kurtarmanın yollarını arayan bilim adamımız Bruce Banner gözlerden ırakta Brezilya’da yaşamaktadır. Fakat Banner’ın bu gücüne sahip olmak isteyenlerde vardır. Bruce ve herşeyden çok sevdiği kadın olan Betty Ross’un peşini bırakmayan bu güç sonunda süper kahramanımız ve canavarımız Yeşil Dev’i bulur. Bruce panzehir için yardımcı olabileceğini düşündüğü doktor için tekrar Amerika’ya döner. Banner’ın peşinde olan sevdiği kadın Betty Ross’un babası General Thunderbolt’un ekibinde Bruce gibi güçlü olmak isteyen takıntılı bir asker vardır. Hulk’ı yakalamak isteyen bu asker kendi üzerinde bir serum dener ve Hulk kadar güçlü olan Abomination’a dönüşür.

Abomination New York sokaklarında terör estirirken Bruce Banner onu durdurmak için açığa çıkmak için sabırsızlanan içindeki canavara ihtiyaç duyar. Amerikan ordusu bile Abomination’ı durdurabilecek tek şeyin Yeşil Dev olduğuna inanır ve ona destek olur. The Incredible Hulk izle filmini Türkçe Dublaj ve ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde kahramanımız The Incredible Hulk ve Abomination’ın dünyanın kaderini değiştirecek bu savaşını en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli iyi seyirler dileriz.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum