Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,484 İzlenme
Tinder Avcısı
7.2 IMDB Puanı

Tinder Avcısı

(The Tinder Swindler)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 54dk
Yönetmen
2022 yapımı Netflix Belgeselleri arasında yer alan The Tinder Swindler izle ya da Türkçe adıyla Tinder Avcısı izle filmi, yönetmenliğini Felicity Morris’in yaptığı İngiltere yapımı bir belgesel filmidir. Çevrimiçi arkadaşlık uygulaması Tinder üzerinden tanıştığı kadınları dolandıran bir adamın hikayesinin anlatıldığı Tinder Avcısı izle filmi suç ve belgesel filmleri türünde yer almaktadır.

Belgesel severlerin kesinlikle izlemesi gereken 2022 yılında Netflix’te yayınlanan ve Netflix’in en iyi belgeselleri arasına girmeyi başaran Tinder Avcısı Türkçe Dublaj izle filmi, bu günlerde neden herkesin internette dikkatli olması gerektiğine dair bizlere uyarılarda bulunmaktadır. Tanıştığınız herhangi bir yabancı, sosyal medyada veya flört uygulamalarında olsun, hayatınızı sonsuza kadar değiştirebilir. Tinder Avcısı belgeseli, Tinder'ı birkaç kadının hayatını mahvetmek için kullanan profesyonel bir dolandırıcının hikayesini anlatıyor.

Bu dolandırıcı, kadınları kendi fantezi dünyasına çekmek için sayısız kişi kullanan ve sonunda onlardan faydalanan Simon Leviev'dir. Netflix'in Tinder Avcısı altyazılı izle belgeseli, üç kurbanın anlattığı hikayelere ve Simon'ın onları nasıl kandırdığını anlatmaktadır. Zengin, jet sosyetik bir elmas patronu gibi davranarak, kadınları internette baştan çıkarıp onları milyonlarca dolar dolandıran adamın kurbanlarından bazıları intikam almayı planlar.

Üç kurban olayları farklı şekilde anlattı. Büyük gazeteler işin içine girince olay büyür ve çirkinleşir. Simon 2016'da hapse atıldıktan bir süre sonra serbest bırakılır. Ancak kurbanlardan birinin onu neden serbest bıraktıklarını sorgulamasıyla yeniden gündeme gelir. Simon Leviev, kadınları dolandırmak için Tinder'ı profesyonelce kullanır ve kendini Diamond King'in gerçek oğlu ve LLD Diamonds'ın CEO'su gibi gösterir. Gösterişli ve lüks partiler, özel jetlerle yurtdışına rastgele geziler, pahalı hediyeler ve akşam yemekleri sunmak için çok fazla para harcar. Diğer insanların onu başarılı ve zengin bir iş adamı olarak görmesi için herşeyi yapmıştır.

Daha sonra Tinder Avcısı belgeselinde kurbanlarıyla güçlü bir bağ kurduktan sonra, işinin karanlık tarafı nedeniyle hayatı tehlikedeymiş gibi davranarak gerçek yüzünü gösterip kurbanlarından para ister. Mağdurlardan geçici olarak kredi kartlarını paylaşmalarını isteyip aldığı bütün parayı geri ödeyeceğine söz verirdi. Onun zengin yaşam tarzını gören kurbanlar ise yardım etmekten çekinmezlerdi. Ayrıca Simon, aldığı tüm parayı asla geri ödemez ve bunun yerine, işlemi zaten yaptığını kanıtlamak için sahte banka makbuzları hazırlardı. 2022 Netflix belgeseli The Tinder Swindler izle ya da Tinder Avcısı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.