Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
9,823 İzlenme
Venom
6.7 IMDB Puanı

Venom

(Venom)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1ds 52dk
Yönetmen Ruben Fleischer
Senaryo Kelly Marcel, Todd McFarlane, David Michelinie
Oyuncular Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze
Başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Marvel çizgi romanlarından uyarlanan ve yönetmenliğini Ruben Fisher’ın yaptığı Venom Zehirli Öfke izle filmi 2018 yılında vizyona girmiştir. Süper kahraman konulu ABD yapımı bilim kurgu filmleri kategorisindeki Venom full hd izle filminin konusu ise şöyle, Biyo-mühendislik alanında Amerika’nın en büyük şirketi Life Foundation'a ait bir uzay aracı uzak gezegenlerde yaşanabilir yeni dünyalar için yer ararken, simbiyotik yaşam formlarıyla kaplı bir kuyruklu yıldız keşfeder ve bu kuyruklu yıldızdan aldıkları örneklerle Dünya’ya geri dönerler. Ancak uzay aracı bilinmeyen bir nedenden dolayı düşer ve simbiyotiklerden bir tanesi kaybolur.

Life Foundation şirketi hemen diğer üç örneği kurtarır ve onları kendi araştırma tesislerine götürür ve burada bu simbiyotikler üzerinde deneyler yaparken insanlar ile birleştirildiklerinde ayrı bir ortak yaşam formu olabileceğini keşfederler. Ancak deneylerin sonucu genellikle ölümle biter. Asıl kahramanımız gazeteci Eddie Brock, Life Foundation için avukatlık yapan nişanlısı Anne'nin bilgisayarında gizli bir belgede bu insan denemelerini bulur. Brock, Life Foundation CEO'su Carlton Drake ile denemeler hakkında röportaj yapar. Ancak bu röportaj Brock ve Anne'nin işlerini kaybetmesine neden olur. Anne bu olaydan sonra Eddie ile olan nişanını atar. Drake'in ortakyaşam denemeleri gün geçtikçe olumlu sonuçlar vermeye başlar.

Venom Türkçe Dublaj izle filminde bu deneylerin yapılış şekline katılmayan ve onu ifşa etmek isteyen bilim adamlarından Dora Skirth, Eddie Brock’a ulaşır. Brock'un kanıt bulmak için araştırma tesisine girmesine yardım eder ancak burada Brock, Maria adındaki daha önceden de tanıdığı deneklerden birini kurtarmaya çalışır, ancak ona sahip olan ortakyaşam, Maria'nın farkına varmadan onun vücuduna geçer. Brock bu olaydan sonra kaçar ve çok geçmeden garip belirtiler göstermeye başlar ve kendisine yardım etmesi için Anne'ye ulaşır. Anne^nin erkek arkadaşı Dr. Dan Lewis, Brock'u incelerken ortakyaşamı ortaya çıkar ve panik olurlar.

Drake simbiyotiği geri almak için Brock'un peşine adamlarını gönderir, ancak simbiyotiğin kontrolündeki Eddie’yi alt edemezler. Simbiyotik ise daha sonra kendisini Brock'a Venom olarak tanıtır ve gerçekte ne amaçladıklarını ve dünyayı bekleyen tehlike konusunda bildiklerini anlatır. Brock, Drake'in suçlarını kanıtlamak için eski işyeri olan gazetenin binasına gelir, ancak SWAT memurları tarafından etrafı sarılır. Anne Brock’u erkek arkadaşının muayenehanesine götürür ve burada ortakyaşamın Brock'un organlarını çürüttüğünü açıklarlar. Venom, organlarda oluşan hasarın tersine dönebileceğini iddia etse de, Anne aynı fikirde değildir.

Brock'un simbiyotiğinden ayrılmasına yardımcı olmak için MR cihazını kullanarak ses frekansı çıkarır. Ancak simbiyotiğinden ayrıldığında savunması kalan Brock Drake'in adamları tarafından yakalanır. Aksiyon filmleri kategorisinin nefes kesen filmlerinden olan Venom Zehirli Öfke izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile 4K Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese keyifli filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1