Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
134,668 İzlenme
Venom 2
6.6 IMDB Puanı

Venom 2

(Venom: Let There Be Carnage)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Kelly Marcel, Tom Hardy
2021 yılında vizyona giren olan Marvel çizgi roman karakteri Venom’un ikinci filmi Venom 2 Zehirli Öfke izle filmi Tom Hardy’nin başrolünde olduğu, senaryosu Kelly Marcel’a ait olan ve Andy Serkis’in yönettiği ABD yapımı aksiyon, macera ve bilim kurgu filmleri kategorisinde süper kahraman temalı filmdir. Vizyon tarihi pandemi nedeni ile ertelenen filmin çekimleri 2019 yılının Kasım ayında başlamıştır. Orijinal adı Venom: Let There Be Carnage izle olan filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Stephen Graham gibi isimler bulunuyor.

Venom 2 izle filminin konusu ise şöyle, Uzaylı simbiyotun taşıyıcı vücudu olan araştırmacı gazeteci Eddie Brock, Venom Zehirlik Öfke izle filminde yaşanan olaylardan sonra normal hayata uyum sağlamaya çalışmaktadır. Gazetecilik kariyerine devam ettiği sırada ilk filmin son sahnesinden de hatırladığımız, bir hapishaneye röportaj yapmak için gittiği seri katil Cletus Kasady’in hapishaneden kaçması ile başlayan mücadeleyi anlatıyor. Cletus ise sıradan bir seri katil olmamakla beraber en tehlikeli simbiyotik olan Carnage’ın taşıyıcılığını yapmaktadır.

1996 yılında Cletus Kasady, ses manipülasyon yeteneğine sahip aşkı Frances Barrison'ın Çocuk Esirgeme Kurumundan Ravencroft Enstitüsü isimli bir şirkete araştırılmak üzere götürülmesini buruk bir şekilde izlemek zorunda kalır. Ancak Frances sonik çığlık güçlerini kaçmak için kullanır ve polis memuru Patrick Mulligan'a saldırır. Ancak yinede tesisie götürülmekten kurtulamaz. Film günümüze döndüğünde ise, artık dedektif olan Mulligan, bir yıl önce Brock dışında kimseyle konuşmayı reddeden seri katil Kasady ile konuşması için Eddie Brock’a ulaşır. Ziyaretten sırasında, Eddie'nin ortakyaşamı Venom sayesinde Kasady'nin kurbanların cesetlerini ortaya çıkarır ve bu durum Brock'un popüler olmasını sağlar.

Eddie’nin eski nişanlısı Anne ile bir konuşmasında yeniden nişanlandığını öğrenmesi Venom’un hoşuna gitmez. Diğer tarafta ise suçlu bulunan Kasady, ölüme mahkum edilir ancak son kez Brock ile görüşmek ister ancak görüşme sırasında Venom, Brock’u kızdırır ve bu yüzden Kasady'ye saldırır. Bu saldırı esnasında Kasady, Brock'un elini ısırır ve ortakyaşamın küçük bir kısmını yutar. Eve döndüklerinde kötü insanları yemek için daha fazla özgürlük isteyen Venom, Brock ile tartışır ve ikisi ortakyaşam vücudundan ayrılana kadar kavga ettikten sonra yollarını ayırmaya karar verirler.

Venom 2 izle filminde daha sonra Kasady'nin infazı, yeni bir kırmızı bir ortakyaşam ortaya çıkıp infazı engellemesi ile durur ve ortakyaşamın yardımıyla hapisteki çoğu görevliyi öldürerek mahkumları serbest bırakır ve Kasady ile Varnage anlaşma yapar. Carnage, Kasady'nin Barrison'u Ravencroft'tan ayırmasına yardımcı olacak ve Kasady, Brock ve Venom'u ortadan kaldırmasına yardımcı olması konusunda fikir birliğine varırlar. Mulligan ise bu kaçıştan Brock'u haberdar eder. Ravencroft'ta ulaşan Kasady ise Barrison'u serbest bırakır ve ortalığı birbirine katmak için yola çıkarlar.

Let There Be Carnage izle filminde Carnage ortaya çıkmadan önce Kasady ile olan bağları ve aralarında geçenlerden sonra şüphelenen Mulligan, Brock’u tutuklar ve Brock avukat olarak Weying’i çağırtır. Venomla yollarını ayırdıkları ortaya çıktıktan sonra Carnage ile başa çıkabilmek içinse yeniden bir araya gelmeleri gerekmektedir. Son yılların en çok merakla beklenen filmlerinden biri olan Venom Let There Be Carnage ya da Venom 2 izle filmini Venom 2 Zehirli Öfke izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Serinin diğer filmleri 1

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

73 yorum