Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
984 İzlenme
Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız
6.5 IMDB Puanı

Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız

(We Need to Talk About A.I)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi General Film Corporation
  • Film Süresi 1sa 26dk
2020 yılında gösterime giren We Need to Talk About A.I izle ya da Türkçe adıyla Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız izle belgeseli, yönetmenliğini Leanne Pooley’in yaptığı Yeni Zelanda yapımı bilim kurgu türünde yer alan bir belgeseldir. Yapay zeka ve hayal edebileceğimiz bir geleceğin incelemesini yapan Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız full izle belgeselinde Keir Dullea, Sam Harris, Max Tegmark, Mark Sagar, Stuart Russell gibi bilim dünyasının birçok ismi yer almaktadır.

Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız Türkçe Dublaj izle belgeselinin konusuna gelirsek, Yapay Zekadaki tarihi ve güncel gelişmeleri araştıran ilgi çekici ve zaman zaman uyarılarda bulunan bir belgesel filmidir. Cevapladıklarından daha fazla sorunun ortaya çıktığı bu yapımın asıl amacı da bu soruları sormaktır. Leanne Pooley, bilim adamları, mühendisler, filozoflar, film yapımcısı James Cameron gibi çok sayıda uzmanla yaptığı röportajların yanı sıra haber yayınlarından bazı arşiv görüntülerini de incelemiştir.

Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız izle filmi, sabit bir görüşten alternatif bir bakış açısına hızla geçerek hızla ilerlemektedir. Yapay zeka çalışmasının ilk günleri, son günlerin yetenekleri ile kıyaslandığında oldukça garip görünmektedir. Ancak bunun sebebi teknolojinin ve bilgisayar dünyasının gelişmesidir. İnternetin son yirmi yılda önemli ölçüde genişlemesi de kuralları değiştiren önemli bir etken olmuştur.

Bir makinenin bilinç sahibi olabilmesi ya da vicdan sahibi olabilmesi ile ilgili birçok farklı görüşün de yer aldığı Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız izle belgesel filmi, duygu ve makinelerin sosyal ipuçlarını hissedip bunlara tepki verip vermeyeceği üzerine konuşmalara dair anlatıları seyirciye göstermektedir. Birçok hipotez ortaya koyan ve çıkmazı her yönden araştıran 2020 yapımı Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız izle belgeselini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.