Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Alternatif Fragman
2,573 İzlenme
Yenilmez 2
7.1 IMDB Puanı

Yenilmez 2

(Undisputed II: Last Man Standing)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Millennium Films
  • Film Süresi 1sa 38dk
Senaryo Boaz Davidson, James Townsend, David N. White
Undisputed II: Last Man Standing izle ya da Türkçe adıyla Yenilmez 2 izle filmi Isaac Florentine yönetmenliğinde 2006 yılında vizyona girmiştir. Yenilmez filmleri serisinin ikinci filmi olan Yenilmez 2 full izle filmi en iyi dövüş filmleri arasında yer almaktadır. Dövüş filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Yenilmez 2 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Michael Jai White, Scott Adkins, Eli Danker, Ben Cross isimleri yer almaktadır.

Yenilmez 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Daha önce hapishanede cezasını çekip serbest kalan Monroe Hutchens uyuşturucu kullanmaktan Rusya’da tutuklanır ve orada Yuri Boyka isimli dövüşçünün egemenliğindeki bir hapishaneye gönderilir. Bu hapishanede de suçlular arasında dövüşler düzenlenmektedir ve yine bahis oynanır. Dövüşleri düzenleyen suç örgütü lideri Gaga ve Markov ise Chambers’a bir teklif yapar ve eğer Yuri Boyka’yı yenerse serbest kalacağını söyler. Chambers ilk başta teklifi reddeder ancak hapishanede gördüğü işkence ve ağır işlerde çalıştırıldıktan sonra gönülsüz olarak Boyka ile dövüşmeyi kabul eder.

Boyka ve Chambers dövüşten önce antrenmanlara başlar ve dövüşe hazırlanırlar. Dövüş başladığında ise Chambers, Boyka’nın yeteneklerini görünce biraz çekinir. Ayrıca Boyka’nın arkadaşları Chambers’ın suyuna yatıştırıcı atmışlardır ve 1-2 raund sonra Chambers güç kaybeder ve Boyka onu yener. Daha sonra Chambers bu komployu öğrenir ve Boyka ile yüzleşir. Oyunda hile olduğunu öne süren Chambers rövanş maçı talep eder. İkinci dövüş için bu kez karma dövüş sanatları eğitimi alır çünkü Chambers sadece boksta iyidir ancak Boyka’nın karma dövüş sanatlardaki yeteneği oldukça fazladır.

İkinci dövüş başladığında ise raundlar iki taraf içinde eşit şekilde sürmeye devam eder. Chambers ise Boyka’nın direncini kısa sürede kıramayacağını anlar ve raundları uzattıkça uzatır. Daha sonra Boyka’yı yerde yakalar ve bacağını kırarak dövüşü kazanır. Dövüşü kazanarak serbest kalan Chambers bu kez kazandığı parayla onu hapishanede eğiten Crot’u içeriden çıkartmak için uğraşır. Yuri Boyka’nın muhteşem dövüş sahnelerinin yer aldığı Yenilmez 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2