Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,811 İzlenme
Zack Snyder’s Justice League
8.1 IMDB Puanı

Zack Snyder’s Justice League

(Zack Snyder'in Adalet Birliği)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Atlas Entertainment, DC Entertainment
  • Film Süresi 4sa 2dk
Yönetmen
Senaryo Zack Snyder, Chris Terrio, Will Beall
2021 yılında vizyona giren Zack Snyder’s Justice League izle filmi 2017 yılında vizyona giren Justice League izle filminin ünlü yönetmen Zack Snyder tarafından yeniden kurgulanarak beyaz perdeye aktarılan versiyonudur. ABD yapımı süper kahraman temalı aksiyon, macera ve fantastik filmler türünde yer alan Zack Snyder Adalet Birliği izle filmi Adalet Ligi serisinin beşinci filmidir. Zack Snyder Justice League izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ray Fisher, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Porter, Ciarán Hinds gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Zack Snyder’in kızının ölümünden sonra yarım bıraktığı ve eklenmeyen sahneleriyle birlikte karşımıza çıkan film 4 saat sürmektedir.

DC Evreninin en önemli filmlerinden biri olan Zack Snyder’s Justice League türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Superman'in ölümüyle başlayan olaylardan sonra, Luthor'un yarattığı canavar Süpermen’i öldürmüştür ama günü kurtaran Batman, Süpermen’i kurtaramamıştır. Dünya ise Süpermen’in olmadığı bir dünyada kendini güvende hissetmez. Bu sırada Luthor ile görüşen Batman’i Luthor yaklaşmakta olan bir tehlike karşısında uyarır. Ana kutular ya da anne kutular olarak geçen kutular bir anda dışarıya ışık ve enerji saçmaya başlar. Bu üç kutudan ikisi Atlantisliler ve Amazonlar tarafından korunurken, son kutu ise Victor Stone’un dolabında öylece durmaktadır.

Batman ise Luthor'un uyarısını dikkate alarak Aquaman, Wonder Woman, Cyborg ve The Flash’dan oluşan bir ekip kurar ve Justice League ya da Adalet Birliğini olurşturan bu ekip bir araya gelir. Diğer tarafta ise Steppenwolf ve Parademons isimli yaratıkları ana kutuları toplamaya başlar ve amacı üç kutuyu bir araya getirerek, efendisi Darkseid’in gözüne girmektir. Süpermen’nin yokluğunda korumasız kalan dünyaya kolayca gelen Steppenwolf ve lejyonları, Atlantisliler ve Amazonların koruduğu kutuları, onlara büyük bir üstünlük kurarak almayı başarır. Ancak evrende saklı olan Yaşam Karşıtı Denklemi keşfettikten sonra, silahı ele geçirme ve Darkseid'i dünyaya gelmesine yardımcı olma fikri onları daha da motive etmektedir.

Zack Snyder’in Adalet Birliği izle filminde kahramanlarımız Steppenwolf ile başaçıkabilmek için bir fikir ortaya atar ve Cyborg'un elindeki üçüncü ana kutunun gücünü kullanarak Süpermen'i hayata döndürürler. Ancak işler istedikleri gibi gitmez ve Süpermen geri geldiğinde hiçbir şey hatırlamayan ve son hatıralarında Batman’i en büyük düşmanı olarak gören biri olarak karşımıza çıkar. Kahramanlarımız her ne kadar karşı koymaya çalışsada Süpermen’e karşı direnemezler ve Süpermen, Batman’i yok etmek üzereyken Lois Lane ortaya çıkar ve ona engel olarak bir şeyler hatırlamasına yardımcı olur. Ancak eski dostların birbirleriyle savaşı sırasında Steppenwolf fırsatı kaçırmaz ve üçüncü ana kutuyuda ele geçirir.

Justice League türkçe dublaj izle ekibi, Steppenwolf'la Süpermen olmadan savaşmaya karar verir ve onun küçük bir kasabada kurduğu savunma kulesine sızarlar ve ana kutuların bir araya gelmesini engellemeye çalışırlar. Ancak bu sırada Lois Lane sayesinde geri gelen Süpermen olaya müdahil olur ve Steppenwolf’u öldürmeyi başarır. Ancak tehlike henüz geçmemiştir. Süper kahraman filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Zack Snyder’s Justice League izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

14 yorum