Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
5,974 İzlenme
Blade 3
5.8 IMDB Puanı

Blade 3

(Blade: Trinity)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 1sa 53dk
Yönetmen
Senaryo David S. Goyer, Marv Wolfman, Gene Colan
Blade serisinin üçüncü ve son filmi Blade 3 Trinity izle filmi David S. Goyer senaristliğinde ve yönetmenliğinde 2004 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı korku filmleri türündeki süper kahraman ve vampir temalı filmler arasında yer alan Blade 3 izle filminin oyuncu kadrosunda Wesley Snipes, Ryan Reynolds, Jessica Biel, Kris Kristofferson, Dominic Purcell, Parker Posey, Triple H. isimleri yer almaktadır.

Blade 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, vampirlerden oluşan küçük bir ekip Suriye’de Drakula’ya ait mezarı bulmaya çalışırlar. Aynı zamanda Blade’in buna engel olmaması için ona tuzak kurup tanınmış bir insanı öldürme suçunu üzerine atarlar ve FBI yaptığı baskında Blade’in yakın dostu Whistler’ı öldürür. Daha sonra Nightstalkers isimli gruba katılması için Hannibal King ve Abigail Whistler, Blade’i kurtararak gruba katılması için ikna ederler ve Blade, ilk vampir Drake ve Drakula’nın yeniden canlandırıldığını öğrenir. Nightstalker ise vampirleri avlamak için yeni bir silah geliştirmiştir.

Ancak silah tek başına yeterli değildir ve daha güçlü bir kana ihtiyacı vardır. Drake ise güneşte yürüyebilen bir vampirdir ve bu silah için Blade’i deney olarak kullanmak istemektedir. Drake, Blade’i grubundan ayırmaya çalışır ve insanları yok etmeyi planlar. Abigail ise bu plana dair yeni kanıtlar bulur. Daha sonra King, vampirler tarafından yakalanır ve ona işkence ederler. Sonunda Drake ve Blade karşı karşıya gelir ve Drake onu yener. Blade’i öldürmek üzereyken Abigail ona bir ok atar ancak Drake oku yakalar ve dikkatı dağılınca Blade tarafından yere düşürülünce ona fırlatılan ok üzerinde bulunan virüs havaya dağılır.

Virüs havayla temas ettikten sonra etraftaki bütün vampirleri öldürür. Drake ise sonunda güçsüz düşer ve Blade’e dönüşerek ölür. Yetkililer ise olay yerine geldiğinde Blade’in öldüğünü düşünerek ölümünü ilan ederler. Blade serisinin son filmi Blade 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle Full HD ve 1080p kalitede kesintisiz olarak donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2