Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,429 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 6
7.0 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 6

(Furious 6)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 10dk
Hız tutkunlarının en sevdiği serinin altıncı filmi olan Hızlı ve Öfkeli 6 izle orijinal adıyla Furious 6 izle filmi 2013 yılında Justin Lin yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaristliğini Chris Morgan ve Gary Scott Thompson’ın yaptığı ve izleyiciyi her defasında aksiyon ve gerilimi sonuna kadar hissettiren serinin altıncı filmin oyuncu kadrosunda önceki filmleri izleyen herkesin bildiği Vin Diesel, Paul Walker , Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Gal Gadot, Ludacris ve Sung Kang gibi isimlere Luke Evans eşlik ediyor. 788 milyon $ hasılat elde eden serininin bu altıncı filmi 8 ödül ve 21 adaylık ile önemli bir başarı elde etmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 6 izle filminin konusuna gelirsek, Rio’daki soygunu başarı ile atlatan ve artık dünyaca ünlü profesyonel bir suç ekibi olan Dominic Toretto ve arkadaşları dünyanın farklı yerlerinde soygundan bölüştükleri para ile rahat bir yaşam sürüyorlardı. Letty’nin ölümünden sonra Elena ile sessiz sakin gözden uzakta bir hayat yaşarken, Brian ve Mia ise yeni doğan çocukları Jack ile aile hayatı sürüyorlardı. Ancak Federal Ajan Luke Hobbs’un ekibimizle işi henüz bitmemiştir.

Amerika Özel Kuvvetleri’nde eski bir binbaşı olan suç örgütü lideri Owen Shaw’ın Rus askeri konvoyuna düzenlenen saldırıdan sorumlu olduğunu öğrenir ve Dominic Toretto’nun sakin bir hayat sürdüğü yere gidip yardımını ister. İlk başta teklifi kabul etmeyen Toretto, Hobbs’un Letty’nin yaşadığına dair yeni çekilmiş bir fotoğrafı Toretto’ya gösterir ve görev için ikna eder. Hızlı ve Öfkeli 6 izle filminde Toretto ve ekibi sicillerinin temizlenmesi şartıyla Amerika’ya döner. Hobbs, Shaw’u yakalamak için ekibe her türlü desteği sağlar. Shaw’u yakalamak için Londra’ya giden ekip tuzağa düşer ve kovalamaca başlar.

Letty’nin yaşadığını gören Toretto işin içinde bir yanlışlık olduğunu anlar ve bir sokak yarışı esnasında Letty ile yarışırlar. Yarış sonunda arabalarından inip konuşsalarda Letty hiçbir şey hatırlamıyodur. Öldüğü söylenen kazadan Shaw tarafından kurtarılan Letty kazanın etkisi ile hafızasını kaybetmiştir. Amacı onu öldürmek olan Shaw’da bu durumu fırsat bilip Letty’i yanına alarak suç örgütüne dahil etmiştir. Hızlı ve Öfkeli izle filmini 6 Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak Full HD ve 1080p kalitede olarak kesintisiz olarak izlerken Toretto’nun Letty’i geri kazanmak için verdiği çabayı ve ekibinin Owen Shaw’a karşı verdiği mücadeleyi izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın