Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
10,836 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 9
5.2 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 9

(F9)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi One Race Films
  • Film Süresi 2sa 23dk
Hızlı ve Öfkeli serisi filmlerinin dokuzuncu filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 izle yada F9 izle filmi 2021 yılında Justin Lin yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Daniel Casey ve Lin isimlerinin yazdığı ABD yapımı Aksiyon ve Suç konulu filmler türünde yer alan filmin oyuncu kadrosunda ise serinin diğer filmlerinden tanıdğımız Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, John Cena, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Michael Rooker, Helen Mirren, Kurt Russell ve Charlize Theron gibi ünlü isimler bulunuyor.

Hız ve aksiyon filmleri tutkunlarının severek izlediği Hızlı ve Öfkeli izle serisinin son çıkan filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 izle ya da orijinal adıyla F9 izle filminin konusuna gelirsek, Tek amacı oğlu Brian’ı korumak olan Toretto’nun başı geçmişi ile beladadır. 1989 yılında Dom ve kardeşi Jakob bir yarışa katılır ve Dom, rakibi Kenny Linder ile hileli hareketleri nedeniyle tartışır ve babası Jack bu yüzden yarışta kaza yapar ve ölür. Kazadan sonra Dom, Linder'ı öldüresiye dövdükten sonra tutuklanır. Hapishanedeyken kardeşi Jakob'un, babasının öldüğü gün onun arabası üzerinde çalıştığını hatırlar ve babasını kardeşinin öldürdüğüne inanmaya başlar. Cezasını çekip hapishaneden çıktıktan sonra Jakob'la yüzleşmeye gider ve bir yarış düzenleyerek kaybedenin şehri terk etmesi konusunda bir bahis ortaya koyar.

F9 izle filmi günümüze döndüğünde ise bir önceki filmden hatırladığımız Cipher ile yaşanan olaylardan sonra Dom artık işlerden elini ayağını çekmiş ve ailesine vakit ayıran bir aile babası olmuştur. Birgün Bay Hiçkimse'nin Cipher'ı ele geçirdiği ve uçağının saldırıya uğrayıp düştüğü haberi gelir. Çok geçmeden Dom bu işin içinde kardeşinin olduğunu fark eder ve yardım etmeyi kabul eder. Enkazı ararken Ares adlı bir cihazın parçasını bulurlar ve ekip Jakob tarafından tuzağa düşürülerek Ares’i kaybederler. Mia ise yardıma ihtiyaçları olduğunu düşündüğü için ekibe katılır ve Letty ile birlikte Aresi araştırmak için Tokyo'ya gider.

Cipher, Jakob'u etkilemek için Ares’i etkinleştirebilmek için başka bir parçaya daha ihtiyacı olduğunu açıklar ve ona yerini söyler. Dom, babasının eski tamircisi Buddy ile tanışır ve Jakob'un Londra'da olduğunu öğrenir. Letty ve Mia ise Tokyo’da hayatta olan Han'ı bulurlar. Tej, Roman ve Ramsey, Jakob'un Ares’in diğer parçasını almak için gittiği şehirde Dom ile buluşurlar ve burada Jakob’a yardımcı olan Otto ile aralarında çatışma çıkar. En sonunda Dom ve Jakob karşı karşıya gelir ve şehirde aksiyon dolu bir kapışma başlar. Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 9 izle filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese hızlı ve öfkeli filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum