Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
946 İzlenme
Mavi Korku 2
3.4 IMDB Puanı

Mavi Korku 2

(Deep Blue Sea 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Entertainment
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Erik Patterson, Hans Rodionoff, Jessica Scott
Oyuncular Danielle Savre, Michael Beach, Rob Mayes
2018 yılında vizyona giren Deep Blue Sea 2 izle ya da Türkçe adıyla Mavi Korku 2 izle filmi, yönetmenliğini Darin Scott’ın yaptığı bir filmdir. ABD yapımı bilim kurgu ve korku filmleri türünde yer alan Mavi Korku 2 full izle filmi, bir ilaç milyarderi tarafından desteklenen projede, genetiği değiştirilmiş köpekbalıklarını korumak için tutulan bir uzman ile gittikçe zekileşen köpekbalıklarının, çalışanları birer birer avlamasını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Danielle Savre, Michael Beach, Rob Mayes gibi oyuncular yer almaktadır.

Deep Blue Sea filmleri serisinin ikinci filmi olan Mavi Korku 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, köpekbalığı koruma uzmanı Misty Calhoun, ilaç milyarderi Carl Durant tarafından Akhelios tesisine davet edilir. Carl ve öğrencileri Leslie ve Daniel Kim, Carl’ın ortağı Craig Burns tarafından tesise götürülür. Carl, beş boğa köpekbalığını daha akıllı hale getirmek için genetiklerinin değiştirildiğini söyler ve bu durum Misty'yi endişelendirir. Ekip daha sonra laboratuvarda toplanır ve Carl, Misty'ye kendisini davet etmesinin sebebinin alfa köpekbalığı Bella'nın garip davrandığını söyler ve Misty, alfa köpekbalığının hamile olduğu söyler. Carl Durant'in bu cevap karşısında kafası karışır. Çünkü kendi testlerinde köpekbalığının hamileliği ile ilgili bir bulguya rastlanmamıştır.

Diğer tarafta ise Mavi Korku 2 izle filminde yüzeyde bulunan ikinci bir köpekbalığı, tekneyi elektrik kutusuna iterek patlamasına neden olur. Bu patlama sonrasında tesiste bazı sistemler çalışmaz hale gelir. Tesisin batmakta olduğunu ve daha fazla kalamayacaklarını anlayan grup bir tekneye biner, ancak Aaron, köpekbalıklarından biri tarafından su altına sürüklenir ve Carl, Bella isimli köpekbalığı ile başbaşa kalır ve sonunda onu öldürür. Misty ve Trent tekneye ulaşır ve köpekbalıklarından birini öldürmek için işaret fişeğini kullanır. Aaron daha sonra tekneye atlar ve köpekbalıklarından birinden kaçtığını açıklar. Misty, Trent'e köpekbalıklarının okyanusa kaçmasına engel olmalarını söyler ve daha sonra ekip tesisi imha etmeye karar verir.

Köpekbalığı temalı korku filmleri arasında yer alan Deep Blue Sea 2 izle ya da Mavi Korku 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2