Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,254 İzlenme
Mavi Korku 3
4.7 IMDB Puanı

Mavi Korku 3

(Deep Blue Sea 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Roserock Films
  • Film Süresi 1sa 39dk
Mavi Korku 3 izle filmi ya da orijinal ismi ile Deep Blue Sea 3 izle filmi Mavi Korku 2 filminin devam filmi olarak John Pogue yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı olan bilim kurgu ve korku filmleri türündeki yapımın oyuncu kadrosunda ise Tania Raymonde, Nathaniel Buzolic, Emerson Brooks, Bren Foster, Reina Aoi gibi oyuncular yer almaktadır.

Deep Blue Sea türkçe dublaj izle filminin konusu ise, Dr. Emma Collins, Little Happy isimli adlı yapay adada Büyük Beyaz Köpekbalıklarını korumak için babasının mirasını devam ettirmektedir. Çalışma arkadaşları arasında ise Miya ve Eugene Shaw’un yanı sıra Nandi ve Bahari de bulunmaktadır. Dr. Richard Lowell ise daha önceki filmlerden hatırladığımı ortalığı birbirine katan köpekbalığı Bella’nın ölümünden sonra üç yavrusu daha olduğunu ve bunların takibini yapmak için Little Happy adasına giderler.

Emma’nın aynı zamanda eski sevgilisi olan Richard ve arkadaşları köpekbalıklarının peşlerinden gitmek için dalış yaptıkları sırada Emma’da onların peşlerinden gider ve bu araştırmanın sonucunda bu üç köpekbalığı tarafından parçalanan beyaz köpekbalıkları bulurlar. Mavi Korku 3 altyazılı izle filminde ekipten Brown ise köpekbalıkları tarafından parçalanır ve Emma’nın yardımıyla üç kardeş köpekbalığından birini uyuşturarak yakalarlar. Yaptıkları araştırmalardan sonra bu köpekbalıklarının oldukça zeki hayvanlar olduklarını keşfederler. Zeki ve insanlar için tehlikeli bu hayvanların çoğalmasını da engellemeye çalışmaları gerektiğine inanan ekip kalan son iki boğa köpekbalığını avlamaya karar verir.

Emma ve ekibinin başı sadece köpekbalıklarıyla belada değildir. Köpekbalıklarının peşini bırakmalarını istedikleri bir grup paralı asker tarafından saldırıya uğrarlar. ve Richard yakalarlar. Emma ise bu olaylardan sonra bir taraf seçmek zorunda kalır ancak Richard kaçmak için tekneden atlayınca köpekbalıkları tarafından parçalara ayrılır. Ekip teker teker zeki köpekbalıkları tarafından avlanmaya başlar. Köpekbalığı filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Deep Blue Sea 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 2