Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
2,515 İzlenme
Rambo 3
5.8 IMDB Puanı

Rambo 3

(Rambo III)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Carolco Pictures
  • Film Süresi 1sa 42dk
Yönetmen
Senaryo David Morrell, Sylvester Stallone, Sheldon Lettich
1988 yılında vizyona giren Rambo III izle yada Rambo 3 izle filmi, Peter MacDonald’ın yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu David Morrell, Sylvester Stallone, Sheldon Lettich tarafından kaleme alınan Rambo 3 full izle filmi, aksiyon, macera ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Rambo , eski komutanı ve uzun zamandır en iyi arkadaşı olan Albay Sam Trautman'ı öldürmeye kararlıdır ve son derece güçlü ve acımasız bir Sovyet Ordusu albayının elinden kurtarmak için Afganistan'a tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Ayrıca Rambo, yerel bir Afgan isyancı grubunun köylerini yok etmekle tehdit eden Sovyet güçlerine karşı savaşmasına yardım ettiği hikayeyi anlatmaktadır.

Oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Richard Crenna, Marc de Jonge, Kurtwood Smith, Spiros Focas gibi oyuncular yer almaktadır. Rambo filmleri serisinin üçüncü filmi olan Rambo 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Sovyet-Afgan Savaşı sırasındaki kurgusal olaylarla başlayan hikayede, Rambo, arkadaşı Albay Trautman'ı Afganistan'daki zorlu işgalci Sovyet güçlerinin pençelerinden kurtarmak için tek kişilik bir göreve çıkar. Savaşın getirdiği vahşetten bıkmış, gerilla taktikleri uzmanı John Rambo, intihar kurtarma görevinden bu yana Tayland'da yaşamaktadır.

Bununla birlikte Rambo, akıl hocası Albay Sam Trautman, kalan isyancı ceplerine yardım etmek için başarısız bir girişimden sonra Sovyetlerin istila ettiği Afganistan'da düşman hatlarının gerisinde sıkışıp kaldığında eyleme geri döner. Geri dönüşü olmayan bu yolda her dakikanın önemi vardır ve John Rambo çok geç olmadan hızlı hareket etmek zorundadır. Acımasız Sovyet Albay Zaysen'in adamları onu yakalarsa, hükümet John'un varlığını bir kez daha inkar edecektir. Ancak John merhamet göstermez ve bu sefer arkadaşı için savaşır.

Gelmiş geçmiş en iyi aksiyon filmlerinden biri olan Rambo 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 4