Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
3,156 İzlenme
Rambo 4
7.0 IMDB Puanı

Rambo 4

(John Rambo)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 1sa 32dk
Senaryo Art Monterastelli, Sylvester Stallone, David Morrell
2008 yılında vizyona giren John Rambo izle ya da diğer adıyla Rambo 4 izle filmi, yönetmenliğini Sylvester Stallone’un yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Art Monterastelli, Sylvester Stallone, David Morrell tarafından kaleme alınan Rambo 4 full izle filmi aksiyon ve gerilim filmleri türlerinde yer almaktadır. Rambo filmleri serisinin dördüncü filmi olan John Rambo full izle filmi, yerel bir piyade birimi tarafından kaçırılan Hıristiyan misyonerleri kurtarmak için bir grup paralı askerin hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sylvester Stallone, Julie Benz, Paul Schulze, Matthew Marsden, Graham McTavish, Rey Gallegos, Tim Kang, Jake La Botz, Maung Maung Khin, Ken Howard gibi oyuncular yer almaktadır.

Rambo 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Tayland'da John Rambo, savaşın parçaladığı Burma'ya girmek ve acımasız yerel piyade birimi tarafından kaçırılan bir grup Hıristiyan yardım görevlisini kurtarmak için bir grup paralı askere katılır. John Rambo, yaşamı boyunca birçok üzücü çileden kurtulmuştur ve zamandan beri, yerliler için yılanları yakalayarak ve eski teknesinde yerlilere şoförlük yaparak zamanını harcadığı Tayland'da basit bir hayata başlamıştır. Beladan kaçınmaya çalışsa da, belanın onu bulmanın bir yolunu bulur. Michael Burnett ve Sarah Miller tarafından yönetilen bir grup Hıristiyan insan hakları misyoneri, nehrin yukarısına Burma'ya seyahat etmek için teknesini kiralamak arzusuyla Rambo'yla yakınlaşır.

Elli yılı aşkın bir süredir Burma bir savaş bölgesi olmuştur ve köylüler ordunun vahşice baskıcı yönetimine katlanarak hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Rambo 4 altyazılı izle filminde John Rambo teklifi kabul eder ve Michael ile Sarah'a katılır. Misyonerler sonunda Karen köyüne vardıklarında, kendilerini sadist Binbaşı Pa Tee Tint ve bir dizi Burma askerinin yaptığı bir baskının parçası olarak bulurlar. Köylülerin ve misyonerlerin bir kısmı işkence görüp öldürülmüştür.

Tint ve adamları geri kalanını esir alır ve kaybolmalarından endişe duyan misyondan sorumlu bakan, bir grup paralı asker toplar ve Rambo'nun yerlerini bildiği için onları teknesiyle taşımasını rica eder. Ancak Rambo geride kalamaz ve hayatta kalanları Binbaşı Tint'in pençelerinden kurtarmak için ait olduğu takıma katılır. Rambo filmleri serisinin dördüncü filmi olan John Rambo izle ya da Rambo 4 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 4