Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
24,734 İzlenme
Rambo 5 Son Kan
6.1 IMDB Puanı

Rambo 5 Son Kan

(Rambo: Last Blood)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 1sa 29dk
Rambo 5 Son Kan izle ya da orijinal adıyla Rambo Last Blood full izle filmi Adrian Grünberg yönetmenliğinde 2019 yılında vizyona girmiştir. Filmin senaryosu Matthew Cirulnick ve Sylvester Stallone tarafından yazılmıştır ve Rambo filmleri serisinin beşinci filmidir. Rambo 5 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosío ve Oscar Jaenada gibi isimler yer almıştır.

Ayrı bir hayran kitlesi olan ancak herkesin en az bir kere izlediği film serisi olan Rambo serisinin son filmi olan Rambo 5 Son Kan Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise, Vietnam gazisi John Rambo, babasına ait at çiftliğinde yaşamaktadır. Sıradan bir gün geçirdiği sırada eski arkadaşı Maria Beltran ve torunu Gabriela, Rambo'ya bir arkadaşının biyolojik babasını Meksika'da bulduğunu söyler. Rambo ve Maria ona Meksika'ya gitmemesi gerektiğini söyler, ancak Gabriela onları dinlemez ve habersiz olarak Meksika’ya gider ve babasını bulur.

Rambo 5 Altyazılı izle filminde buluşma beklediği gibi gitmez ve oradan kalbi kırık şekilde ayrılır. Arkadaşı ise onu kafasını dağıtması için bir bara götürür ancak Gabriela burada bir kartelin adamları tarafından kaçırılır. Gabriela’nın kayıp haberi Rambo'ya ulaşır ve Rambo hemen Meksika’ya gider ve babası ile arkadaşını sorgular. Gizelle, Rambo’^dan korkusuna gittikleri barın yerini ona gösterir. Burada Gabriela ile iletişime geçen birini bulan Rambo sonunda kartelin yerini öğrenir ve onlarla karşı karşıya gelir. Ancak buradaki adamlarla başa çıkamaz ve onlardan dayak yer.

Rambo’yu evine götürüp iyileştiren Carmen ise onunla uyanana kadar ilgilenmeye devam eder. Gabriela ise kartel tarafından uyuşturucu verilerek pazarlanmaya başlanır. Rambo 5 izle iyileştikten sonra Meksika’daki genel evleri teker teker aramaya başlar ve sonunda Gabriela’yı bulur. Ancak onu geri götürdüğü sırada Gabriela aşırı doz uyuşturucudan ölür. Rambo 5 Son Kan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p izle kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni sitemizden izleyen herkese keyifli filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum