Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Çok Yakında

16,282 İzlenme
Shazam 2

Shazam 2

(Shazam! Fury of the Gods)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DC Entertainment, New Line Cinema, Warner Bros.
2022 yılında vizyona giren Shazam! Fury of the Gods izle ya da Shazam 2 Tanrıların Öfkesi izle filmi, yönetmenliğini David F. Sandberg’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Henry Gayden tarafından kaleme alınan Shazam 2 hd izle filmi aksiyon, macera ve komedi filmleri türünde yer alan bir süper kahraman filmidir. DC çizgi romanlarının Shazam karakterinin beyaz perdeye uyarlanan Shazam 2 full izle filmi, 2019 yılında vizyona giren Shazam! 6 Güç filminin devamı niteliğindedir. DC Evreninin on ikinci filmi olan Shazam Tanrıların Öfkesi izle filminin oyuncu kadrosunda ise Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Djimon Hounsou, Rachel Zegler, Helen Mirren, Lucy Liu gibi oyuncular rol almaktadır.

Shazam 2 Fury of Gods Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, en ihtiyaç duyduğu anda söylediği sihirli bir kelimeyle çok güçlü bir süper kahraman olan Shazam’ın hikayesini anlatmaktadır. Çekimleri Mayıs ayında Georgia'da başlayıp dı ve Ağustos ayında biten Shazam Tanrıların Öfkesi filmi 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecektir. Filmde Zachary Levi, sihirbaz Shazam'ın şampiyonu ve Süleyman'ın bilgeliğine, Herkül'ün gücüne, Atlas'ın dayanıklılığına, Zeus'un gücüne, Akhilleus'un cesaretine, ve Merkür'ün hızına sahip olan karakteri canlandırmaktadır. Asher Angel ise Billy Batson karakterini canlandırırken Shazam! diyerek süper kahramana dönüşen bir genç ve koruyucu çocuk olarak karşımıza çıkıyor.

Shazam 2 Tanrıların Öfkesi izle filminde Jack Dylan Grazer, Frederick Freeman (Freddy) olarak karşımıza çıkarken, Billy'nin fiziksel engelli üvey kardeşi ve bir süper kahraman hayranı rolündedir. Adam Brody, karakterin yetişkin süper kahraman halini oynamaktadır. Djimon Hounsou ise Shazam olarak Billy'yi şampiyon ilan ettikten sonra güçlerini veren eski bir büyücüdür. Rachel Zegler ise Helen Mirren Hespera olarak Atlas'ın kızı rolünde karşımızı çıkarken, ablası rolünde ise Lucy Liu, Kalypso rolünde Atlas'ın diğer kızıdır.

Billy'nin koruyucu ailesinde ayrıca, yetişkin süper kahraman formu olarak Meagan Good ile Billy'nin iyi huylu küçük üvey kız kardeşi Darla Dudley rolünde Faithe Herman, Grace Fulton, Billy'nin olgun, akademik odaklı ablası Mary Bromfield rolünde ve Fulton ayrıca Mary'nin yetişkin süper kahraman formunu da canlandırmaktadır. Billy'nin küçük üvey kardeşi Eugene Choi rolünde olan Ian Chen ve yetişkin süper kahraman formu olarak Ross Butler ile takıntılı bir oyuncudur. Jovan Armand, Billy'nin üvey kardeşi Pedro Peña ve yetişkin süper kahraman formu olarak DJ Cotrona ile utangaç, hassas bir çocuk ve Marta Milans ve Cooper Andrews , Billy ve kardeşlerinin koruyucu ebeveynleri Rosa ve Victor Vásquez rollerinde oynamaktadırlar.

Shazam hayranlarının ve süper kahraman filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Shazam 2 izle ya da Shazam! Fury of the God izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2