Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
12,712 İzlenme
Taşıyıcı 3
6.1 IMDB Puanı

Taşıyıcı 3

(Transporter 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi EuropaCorp, TF1 Films Production
  • Film Süresi 1sa 44dk
Yönetmen
Senaryo Luc Besson, Robert Mark Kamen
2008 yılında vizyona giren Transporter 3 izle ya da Taşıyıcı 3 izle filmi, Olivier Megaton tarafından yönetmenliği yapılan ABD ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan Taşıyıcı 3 full izle filmi Transporter (Taşıyıcı) filmleri serisinin üçüncü filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jason Statham, François Berléand, Natalya Rudakova, Robert Knepper gibi oyuncular yer almaktadır.

Jason Statham’ın başrolünde yer aldığı aksiyon filmlerinin en iyilerinden biri olan Taşıyıcı 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Frank Martin, Miami’de günlerini geçirdiği sırada arkadaşı Tarconi’den bir telefon alır. Frank’in Audi A8 marka aracı ise hızlandırılmış ve güçlendirilmiştir. Tarconi, Frank ile görüşmek için döndüğü sırada Ukrayna'nın Odessa kentindeki Çevre Ajansı Bakanı Leonid Tomilenko, Ecocorp patronu Johnson'dan iş görüşmelerini yeniden başlatması için tehdit edilir. Bir gece bir Audi, Frank'in daha önce kabul etmediği bir işi alan başka bir şoförle Frank’in evine çarpar.

Olay yerine gelen ambulans ise yaralı şoförü alarak uzaklaşırken, arabada bulunan bir kadın, kendisini arabadan uzaklaştırmamasını söyleyerek bileğinde takılı olan bombayı gösterir. Frank ise ambulansa yetişmeye çalışır ancak ambulans arabadan uzaklaşınca bomba patlar. Daha sonra baygınlık geçiren Frank, uyandığında bileğinde, kadınla aynı şekilde bir bomba bulur. Taşıyıcı 3 izle filminde daha sonra Frank, mecburen Valentina isimli kadını Budapeşte’ye götürmek zorunda kalır. Tomilenko ise Ecocorp'un kimyasallarla dolu geminin ülkesine girmesine izin verecek anlaşmasını imzalamayı ertelemeyi müzakere etmektedir.

Tarconi, Johnson'ı araştırırken, Frank bilezikten kurtulmak için eski bir arkadaşının garajına gider. Ancak burayı bulan Johnson’ın adamları garaja gelir ve Frank onları etkisiz hale getirdikten sonra garajdan uzaklaşırlar. Yolculukları sırasında Frank telefonla görüşmek için arabadan iner ve Johnson’ı arar, ancak Johnson ona kovulduğunu söyledikten sonra başka bir şoför gelerek arabayı kaçırır ve Frank peşinden giderek arabaya yetişir ve bombanın patlamasına engel olur. Yolculuğa devam eden Frank ve Valentina peşlerine düşen bir arabayla daha daha kovalamacaya girerler ve zorlu bir mücadeleden sonra Frank peşlerindeki arabadan kurtulur.

Bir yerde mola verdikleri sırada Frank bagajdaki paketi açar ve içinden boş defterler çıktığını görünce Valentine’in paket olduğunu anlar. Daha sonra sarhoş olan Valentine, arabanın anahtarını alır ve Frank’i baştan çıkarmaya çalışır. Bir süre sonra Taşıyıcı 3 izle filminde Tomilenko'nun kızı olduğu ortaya çıkan Valentina, İbiza'da uyuşturulduğunu ve Johnson'ın babasına şantaj yapması için kaçırıldığını söyler. Johnson ise onları Odessa'ya yönlendirir ve burada onları pusuya düşürürler. Valentina’yı, Johnson'a teslim eden Frank bileğindeki bombanın çıkarılacağını düşünür ancak Johnson’ın adamları Frank’in aracına ateş eder ve Frank arabayı köprüden aşağı sürerek göle atlar.

Johnson ise Frank’in öldüğünü düşünürken, Frank arabanın lastiklerindeki havayı kullanarak arabayı yüzdürmeyi başarır ve hayatta kalır. Taşıyıcı filmleri serisinin üçüncü filmi Transporter 3 izle ya da Taşıyıcı 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full Hd ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum