Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,647 İzlenme
Adam by Eve
7.8 IMDB Puanı

Adam by Eve

(Adam By Eve: A live in Animation)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 58dk
Oyuncular
2022 yılında vizyona giren Adam by Eve: A live in Animation izle filmi Japonya yapımı bir canlı animasyon filmidir. Başrolünde Eve’in yer aldığı Adam by Eve Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise, iki arkadaşın karalamalar aracılığıyla yaptığı sessiz bir konuşmayla başlamaktadır. Burada Taki ve Aki olarak tanıtılırlar. Taki ve Aki, müziği çok seven yakın arkadaşlardır. Müzikle olan bağları, kendilerini tatmin etmelerini sağlıyor. Gittikleri lisede diğer öğrencilerle sosyalleşmezler. Taki, kafede oturup baş başa eğlenirken, Aki'ye gördüğü ürkütücü bir rüyayı anlatır ve kendini uyanmak için zorlamak zorunda kalır. Rüya boyunca onu takip eden tek gözlü bir yaratıktan bahsetti ve uyanmak için atlamak zorunda kalır.

Ancak Adam by Eve: A live in Animation izle filminde bir süre sonra Taki, kahve doldurmak için Aki'den ayrıldıktan sonra asla geri dönmez. “Adam by Eve”, Aki'nin Taki'yi bulmak için acele ettiği ve hiçbir işe yaramayan gerçekçi tekinsiz sahnelerde Aki'yi takip ediyor. Taki'yi ararken yolda bilincini kaybettiğinde bu tek gözlü figürle rüya gibi bir sırayla karşılaşır. Rüyasında gördüğü tek gözlü yaratığı alt eder ama kendini aynı yerde Taki olmadan bulur. Daha sonra aslında kendi bilinçaltı tarafından uydurulmuş bir rüyada olduğunu fark eder. Aki, bir rüyada olduğunu fark ettikten sonra, Taki'nin tavsiyesine kulak verir ve kendini şok ederek uyanmak için bir binadan atlamak için acele eder. Bir binadan atladığında, Taki'nin kahvelerini doldurmak için onu bıraktığı pozisyonda olduğunu görünce şaşırır. Ama bu sefer Taki onu uyandırmak için adını haykırarak tam önünde oturuyor.

Adam by Eve izle filminde iki arkadaş hayalleri hakkında gülerler ve film Eve'nin şarkısının animasyonlu bir videosu ile sona erer. ama Taki olmadan aynı yerde biter. Daha sonra aslında kendi bilinçaltı tarafından uydurulmuş bir rüyada olduğunu fark eder. Aki, bir rüyada olduğunu fark ettikten sonra, Taki'nin tavsiyesine kulak verir ve kendini şok ederek uyanmak için bir binadan atlamak için acele eder. Bir binadan atladığında, Taki'nin kahvelerini doldurmak için onu bıraktığı pozisyonda olduğunu görünce şaşırır. Ama bu sefer Taki onu uyandırmak için adını haykırarak tam önünde oturuyor. İki arkadaş hayalleri hakkında gülerler ve film E Ve'nin şarkısının animasyonlu bir videosu ile sona erer. ama Taki olmadan aynı yerde biter. Daha sonra aslında kendi bilinçaltı tarafından uydurulmuş bir rüyada olduğunu fark eder.

Aki, bir rüyada olduğunu fark ettikten sonra, Taki'nin tavsiyesine kulak verir ve kendini şok ederek uyanmak için bir binadan atlamak için acele eder. Bir binadan atladığında, Taki'nin kahvelerini doldurmak için onu bıraktığı pozisyonda olduğunu görünce şaşırır. Ama bu sefer Taki onu uyandırmak için adını haykırarak tam önünde oturuyor. İki arkadaş hayalleri hakkında gülerler ve film E Ve'nin şarkısının animasyonlu bir videosu ile sona erer. Aki, Taki'nin tavsiyesine kulak verir ve kendini şok ederek uyanmak için bir binadan atlamak için acele eder. Bir binadan atladığında, Taki'nin kahvelerini doldurmak için onu bıraktığı pozisyonda olduğunu görünce şaşırır. Ama bu sefer Taki onu uyandırmak için adını haykırarak tam önünde oturuyor. İki arkadaş hayalleri hakkında gülerler ve film E Ve'nin şarkısının animasyonlu bir videosu ile sona erer.

Aki, Taki'nin tavsiyesine kulak verir ve kendini şok ederek uyanmak için bir binadan atlamak için acele eder. Bir binadan atladığında, Taki'nin kahvelerini doldurmak için onu bıraktığı pozisyonda olduğunu görünce şaşırır. Ama bu sefer Taki onu uyandırmak için adını haykırarak tam önünde oturuyor. İki arkadaş hayalleri hakkında gülerler ve film E Ve'nin şarkısının animasyonlu bir videosu ile sona erer. İzlemenizi tavsiye ettiğimiz animasyonlardan biri olan Adam by Eve: A live in Animation izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.