Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
44,645 İzlenme
Alacakaranlık 2
4.7 IMDB Puanı

Alacakaranlık 2

(The Twilight Saga: New Moon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Temple Hill Entertainment
  • Film Süresi 2sa 10dk
Yönetmen
Senaryo Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer
The Twilight Saga: New Moon ya da Türkçe adıyla Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay izle - Alacakaranlık 2 izle filmi 2009 yılında Chris Weltz yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Alacakaranlık filmleri serisinin ikinci filmi olan vampir ve kurtadam temalı fantastik filmin oyuncu kadrosunda ilk filmden hatırladığımız Kristen Stewart, Christina Jastrzembska, Robert Pattinson, Billy Burke isimleri yer almaktadır.

Alacakaranlık 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise, Bella 18. yaş gününe yaşlandığını gördüğü bir rüya ile uyanır ve bu durumu kafasına takar. 1 yaş daha yaşlandığı için memnun mutsuz olan Bella’ya Edward ve ailesi evinde bir doğum günü partisi düzenler. Ancak bi hediye paketini açarken parmağını kesmesi ile kan kokusuna fazla duyarlı olan Jasper ona saldırır ve bütün gün berbat olur. Kimlikleri günden güne açığa çıkma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Edward ve ailesi ise kasabadan taşınmaya karar verir ve Edward, Bella’yı terk ederek kasabayı terk eder.

Edward ile ayrılığından sonra aylarca depresyona giren Bella, Jacob ile yakınlaşır ve bu yakınlaşma onu biraz da olsa girdiği depresyondan kurtarır. Twilight 2 izle filminde zaman zaman Edward’ın hayalini görmeye devam eder. Jacob ise Bella’ya karşı duygusal ve romantik hisler beslemektedir ve ona oldukça fazla korumacı davranmaktadır. Ancak Jacob ile Bella arasında bir problem çıkar ve Jacob kendisinden uzaklaşmasını ister. Aradan geçen bir kaç günün ardından Bella onu ziyarete gider ve Jacob’un arkadaşları ile tartıştıktan sonra biri dev bir kurta dönüşür ve Jacob araya girerek o da kurda dönüşerek Bella’yı kurtarır.

Alacakaranlık 2 Yeni Ay izle filminde daha sonra Bella’nın peşinde olan Victoria tekrar saldırıya geçer ancak Alice onun geleceğini göremediği için merak edip kasabaya döner. Edward ise Bella’nın öldüğünü düşünür ve intihar etmek ister. bunun üzerine Bella, Edward’ın peşinden giderek buna engel olmaya çalışır. Ancak Volturi meclisinin önüne çıkmak zorunda kalırlar. Mecliste yaşanan tartışmaların ve testlerin ardından hayatları bağışlanır ve Bella vampire dönüştürülmek üzere oylama ister. Oylamanın kabul edilmesinden sonra ki gün Jacob bunu öğrenir ve Edward ile tartışarak buna engel olmaya çalışır. Twilight 2 izle Alacakaranlık 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi vampir filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın