Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
40,062 İzlenme
Alacakaranlık 3
5.0 IMDB Puanı

Alacakaranlık 3

(The Twilight Saga: Eclipse)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 2sa 4dk
Yönetmen
Senaryo Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer
Alacakaranlık 3 Tutulma izle filmi 2010 yılında David Slade yönetmenliğinde vizyona girmiştir. 23 ödül ve 33 adaylığı bulunan vampir ve kurtadam konulu filmin senaryosu ise Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer isimlerine aittir. Alacakaranlık filmleri serisinin üçüncü filmi olan bu yapımın oyuncu kadrosunda ise Xavier Samuel, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke gibi isimler yer alıyor.

Alacakaranlık 3 Türkçe dublaj izle filminin konusu, Riley, Victoria ile intikam için yeni doğanlardan oluşan bir ordu kurmaktadır. Bella ise Edward ile vampir olmanın zorluklarından ve insan olarak yaşamanın avantajları konusunda sürekli tartışırlar. Forks’ta yaşanan kayıp insanlar olayını Bella’nın babası Charlie araştırmaktadır. Edward ise bu durumu yeni doğanların yaptığına inanmaktadır. Edward, Bella’nın peşinde oldukları için onun hayatının tehlikede olduğunu düşünür ancak Bella, Jacob’un ona yardım edip koruyacağı konusunda zor olsa da ikna eder. Jacob, Bella ile yalnız kaldığı bir dönemde ona aşık olduğunu itiraf eder.

Daha sonra Alice, Riley’in yeni ordusu ile onlara saldırdığına dair vizyonlar görür. Twilight 2 izle filminde bu öngörü sonrasında Alice’in söylediklerine kulak misafiri olan Jacob, durumu sürüsüne anlatır ve vampirler ile kurt adamlar arasında Riley ve ordusuna karşı ittifak yapılır. Yaklaşan savaşa karşı hazırlık için Jasper, kurtları yeni doğanlara karşı nasıl savaşacakları konusunda eğitir. Jasper ile eğitim sırasında geçmişi ile alakalı konuşan Bella, bu konuşmadan sonra Edward ile sonsuza kadar birlikte yaşamanın onun için ne kadar önemli olduğunun farkına varır.

Riley ve ordusu yaklaşmaya başladığında Edward ve Bella dağa saklanır. Ancak Victoria yerlerini bulur ve Edward ile kapışırlar. Sonucunda Edward, Victoria’yı öldürür. Savaş meydanında ise Edward'ın ailesi kurtların da yardımı ile yeni doğanları yenmeyi başarırlar. Savaş bittikten sonra Volturi’nin gönderdiği adamları gelir ve son kalan yenidoğanı da öldürürler. Bu sırada Jane, Bella’nın neden hala vampire dönüştürülmediği konusunda tarih ister ve ona cevabını verirler. Alacakaranlık Efsanesi Tutulma izle ya da Alacakaranlık 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan izleyen herkese iyi vampir filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum