Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,947 İzlenme
Censor
6.0 IMDB Puanı

Censor

(Sansür)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Silver Salt Films
  • Film Süresi 1sa 24dk
Senaryo Prano Bailey-Bond, Anthony Fletcher
2021 yılında vizyona giren Cansor izle ya da Türkçe adıyla Sansür izle filmi, Prano Bailey-Bond tarafından yönetmenliği yapılan İngiltere yapımı bir korku filmidir. Senaryosu Bailey-Bond ve Anthony Fletcher tarafından kaleme alınan korku filmi Censor full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Niamh Algar, Nicholas Burns, Vincent Franklin, Sophia La Porta, Adrian Schiller, Michael Smiley gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku filmleri severler için oldukça iyi bir senaryoya sahip olan Censor Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1985 yılında, Enid Baines bir zirvede İngiliz Film Sınıflandırma Kurulu için çalışmaktadır. Enid'in iş arkadaşları, şiddet içeren içeriğin kesilmesini veya yasaklanmasını önerme konusundaki katılığı nedeniyle ona Mükemmel Küçük Bayan lakabını takmıştır. Bir gün Enid ailesiyle yemek yediği sırada kız kardeşi Nina'nın ikisi küçükken kaybolmalarını tartışırlar. Enid'in ailesi o zamandan beri Nina'nın yasal olarak öldüğünü ilan etmiştir, ancak Enid kız kardeşinin hala kayıp olduğuna inanmaktadır.

Sansür izle filminde bir adam karısını ve çocuklarını öldürdükten kısa bir süre sonra, bir gazete cinayetleri Enid'in birkaç ay önce derecelendirdiği bir filme bağlar ve onu onaylayan sansürcü olarak adlandırılır. Enid, düzenli olarak kendisini tehdit eden telefonlar almaya başlar. Bir gün, Frederick North adlı yönetmenin eski filmlerinden birini göstermesini talep eden bir film yapımcısı olan Doug Smart, Enid'e yaklaşır. Gösterim sırasında Enid, olayların kız kardeşinin ortadan kaybolmasıyla ilgili anılarına paralel olduğunu fark eder.

Yayınlanması yasak olan filmlerinden birinin bir kopyasını alıp araştırmalarına devam eden Enid, filmin başrol oyuncusu Alice Lee'nin kayıp kız kardeşine benzerlik gösterdiğini fark eder. Enid kısa süre sonra North ile tanışmayı takıntı haline getirir ve Lee'nin kayıp kız kardeşi olduğuna ve kurtarılması gerektiğine inanır. Enid, North'un nerede olduğunu öğrenmek için Smart'ı ziyaret eder. Enid, North'un adresini çaldıktan sonra, North'un son filminin setini bulur ve burada kendisi ve ekibi onu bir oyuncu olarak kabul eder. Fantastik bir korku filmi olan Censor izle yada Sansür izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.