Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
7,773 İzlenme
Zamanın Ötesinde
7.5 IMDB Puanı

Zamanın Ötesinde

(Predestination )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Australia
  • Film Süresi 1sa 37dk
Senaryo Michael Spierig, Peter Spierig, Robert A. Heinlein
11 Ödül ve 18 adaylığı bulunan Avustralya yapımı Predestination izle ya da Türkçe adıyla Zamanın Ötesinde izle filmi Michael ve Peter Spierig kardeşler tarafından yönetmenliği ve senaryosu yazılan 2014 yılında vizyona girmiştir. Bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan Predestination full izle filminin oyuncu kadrosunda Ethan Hawke, Sarah Snook, Nuh Taylor gibi isimler yer almaktadır.

Zamanın Ötesinde Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir zaman yolculuğu ajanı asıl görevi 1975 yılında New York’ta bir saldırıyı önlemek üzere yola çıkar ancak ona engel olmaya çalışan biriyle çatışmaya girer. Ajan bombaya ulaşır ancak patlamasına engel olamaz ve yüzünden yaralanır. Başka birinin yardımıyla gelecekteki bir hastaneye gidip iyileştikten sonra görevine geri döner. 1970 yılına gidip barmen olarak çalışmaya başlar ve bir süre sonra kendisine yazdığı hikayeleri anlatan bir müşterisi ile sohbet eder. Bu müşteri ise yetimhanede yetişmiş Jane’dir ve ileride uzaya gidebileceği bir astronot eğitimine katılır.

Jane ne olduğunu bilmediği bir operasyondan geçer ve 1963 yılında çarpıştığı bir adama aşık olur ve onla ilişkiye başlarlar ancak bir süre sonra adam ortadan kaybolur. Daha sonra Robertson ile yakınlaşırlar ve uzay programına katılmak üzereyken ortadan kaybolan sevgilisinin çocuğunu taşıdığı ortaya çıkar ve ilişkileri kesilir. Jane doğum yapmak üzereyken doktorlar onun çift cinsiyetli olduğunu ortaya çıkarır ve doğumdan sonra cinsiyet değiştirerek bundan sonraki hayatına erkek olarak devam etmeye karar verir ve adını John olarak değiştirir..Kendi hayat hikayesi ise yazdığı hikayelere ilham olur.

Ajan ise ileride kendi görevini devretmek için John’u seçer ve karşılığında onu terk eden eski sevgilisinden intikam alabilmesi için 1963 yılına götürmeyi teklif eder. 1963 yılına gittiklerinde ise işler değişir. Aynı yerde adamo beklerken gelen kişi John’dur ve Jane ile John’un aynı kişi olduğu hatta bebeğinde aynı kişi olduğu ortaya çıkar. Ajan daha sonra 1975 yılına geri giderek kendisine tekrar yardım eder ve sonra 1963 yılına geri dönerek John’u Jane’i bırakması konusunda ikna eder. Ajan emekli olabilmek için John’a işi devredik New York’taki saldırıyı durdurmaya giderler. İzlerken her anını merak edeceğiniz ve kafa yoracağınız filmlerden biri olan Predestination izle filmi ya da Zamanın Ötesinde izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle dil seçenekleri ile Full HD kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.