Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

17,481 İzlenme
Resident Evil: Raccoon Şehri
5.2 IMDB Puanı

Resident Evil: Raccoon Şehri

(Resident Evil: Welcome to Raccoon City)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Constantin Film
  • Film Süresi 1sa 47dk
2021 yılında vizyona giren Resident Evil: Welcome to Raccoon City izle filmi Türkçe olarak Resident Evil Raccoon Şehri izle filminin yönetmen koltuğunda Johannes Roberts otururken filmin senaryosunu ise Roberts, Greg Russo ile ortaklaşa yazmıştır. ABD ve Almanya ortak yapımı olan ve korku ve aksiyon filmleri türünde yer alan Resident Evil Raccoon Şehri filmi Resident Evil filmleri serisinin yedinci filmidir. Ancak bu film serinin önceki filmlerinin devamı değildir. Resident Evil video oyunlarının birinci ve ikinci bölümlerinden esinlenerek seriyi yeniden başlatan bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi zombi konulu filmler listesinin en üst sıralarında yer alan Resident Evil filmleri serisinin son filmi Resident Evil Raccoon Şehri Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Kaya Scodelario ismini ana karakter Claire Redfield’i canlandırırken görüyoruz. Hannah John-Kamen ise Jill Valentine’i canlandırırken, Robbie Amell ise Chris Redfield karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca bu isimlere ek olarak yardımcı rollerde ise Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue, Neal McDonough gibi isimler karşımıza çıkmaktadır. Zombi filmleri ve dünyanın sonu temalı filmler izlemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ettiğimiz Resident Evil son filmi vizyona girer girmez anında sitemizden izleyebilirsiniz.

Çekimleri Kanada’da tamamlanan Resident Evil Raccoon Şehri Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, önceki filmlerden bağımsız olarak olayların en başına dönen hikayede 1998 yılında Claire isimli genç kadın kardeşinden bir süre haber alınamaması nedeniyle Racoon Şehrine gelir. Bu şehrin gelişiminin nedeni ise bir zamanlar yüksek cirolar elde eden bir ilaç şirketi olan Umbrella, fabrikasını kurduktan sonra şehire önemli ölçüde yatırımlar yapmıştır ve şehir neredeyse Umbrella sayesinde metropol haline gelmiştir. Ancak şirketin iflasından sonra ya da projelerini yeraltına çekmesinden sonra şehir gün geçtikçe sakinleşmiş ve neredeyse terk edilmiş bir kasaba haline bürünmüştür.

Resident Evil Raccoon Şehri izle filminde Claire ise bir süre araştırma yaptıktan sonra Umbrella’nın insanlar üzerinde deneyler yaptığını fark eder ve yaşanan bütün kötülüklerin arkasında onların olduğunu düşünerek şirketi ifşa etmek için harekete geçer. Ancak olaylar göründüğünden daha da kötüdür ve şirkette yaşanan kaza sonucunda ortaya çıkan virüs hızla yayılarak insanları mutasyona uğratır ve zombiye döndürür. Claire’e ise Umbrella şirketi ile başa çıkabilmek için eski Delta Force üyesi Jill Valentine ve Chris Redfield ekibiyle birlikte yardımına gelir.

Dünyanın sonu ve zombi filmleri severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken filmlerden biri olan Resident Evil Raccoon Şehri izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum