Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,952 İzlenme
Resident Evil 3
6.2 IMDB Puanı

Resident Evil 3

(Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu)
2007 yılında vizyona giren Resident Evil 3 Extinction izle ya da Türkçe adıyla Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu izle filmi, yönetmenliğini Russell Mulcahy’nin yaptığı bir filmdir. Senaryosu önceki filmlerde olduğu gibi Paul WS Anderson tarafından kaleme alınan Resident Evil 3 full izle filmi bilim kurgu, aksiyon ve korku filmleri türünde yer alan ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya yapımı bir filmdir. Resident Evil filmleri serisinin üçüncü filmi olan Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu izle filmi, Alice'i, Raccoon Şehrinden hayatta kalan bir grupla birlikte Mojave çölü vahşi doğasında Alaska'ya seyahat etmeye çalışırken ve bir zombi kıyametinden kurtulma hikayesini anlatmaktadır.

Oyuncu kadrosunda Milla Jovovich, Ali Larter, Oded Fehr, Ashanti, Iain Glen, Christopher Egan, Spencer Locke gibi oyuncular yer almaktadır. Resident Evil 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Raccoon Şehrinde başlayan T-virüsünün patlak vermesinden sonra, tüm dünya yok edilir ve et yiyen zombilerle dolup taşar. İnsanlar hayatta kalmak için savaşmaya devam eder ve bu sırada Alice, Nevada Çölü'nde motosikletiyle tek başına seyahat etmektedir. Burada Claire Redfield ve Carlos Olivera liderliğindeki bir kurtulan konvoyu ile tanışır ve bir grup zombi kargasına karşı savaşmalarına yardım eder. Grup, önce yakıt ve erzak almak için Las Vegas'a gitmeye ve ardından dekontamine edilmiş Alaska'ya gitmeye karar verir.

Ölümcül Deney 3 izle filminde daha sonra Umbrella Şirketine ait bir yeraltı tesisinde, kötü Dr. Isaacs, zombileri evcilleştirmek ve Alice'in klonlarını kullanarak insanları iyileştirmek için bir anti-virüs araştırıyor. Dr. Isaacs, Alice'i uydu aracılığıyla bulduğunda, başkandan bir emir alır ve birlikler Alice'i kovalar. Zombi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Resident Evil 3 Extinction izle ya da Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.