Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,523 İzlenme
Crood’lar 2
7.0 IMDB Puanı

Crood’lar 2

(Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 35dk
2020 yılında vizyona giren The Croods: A New Age izle ya da Türkçe adıyla Crood’lar 2 Yeni Bir Çağ izle filmi, yönetmenliğini Joel Crawford’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Macera ve komedi filmleri türünde yer alan animasyon filmi Croods 2 full izle filmi, Croods filmleri serinin ikinci filmidir ve senaryosu Dan Hageman, Kevin Hageman, Paul Fisher, Bob Logan isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Filmin karakter seslendirmelerini ise Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Clark Duke, Cloris Leachman, Peter Dinklage, Leslie Mann, Kelly Marie Tran gibi oyuncular yapmaktadır.

Crood’lar 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ilk filmdeki olaylardan sonra, Crood'lar 2, tehlikeli yaratıklarla tehlikeli bir yolculuktan sonra hala yerleşecek bir yer aramaktadırlar. Grug, Eep ve Guy arasındaki ilişkiden rahatsız olur ve onların Crood'lardan uzakta başka bir yere yerleşmeyi düşündüklerini duyunca morali bozulur. Grug ekipten uzaklaşır ve dev bir duvara denk gelir ve diğerlerini oraya götürür. İçeri girdiklerinde, duvarın meyve ve akarsularla dolu devasa bir araziden oluştuğunu görürler ve buraya yerleşmeye karar verirler.


Betterman'lar, Crood'ları dev ağaç evlerinde misafir ederler ve burada kızları ve Guy'ın eski arkadaşı Dawn ile tanışırlar. Betterman’lar Guy'ın onlarla daha iyi anlaştığını düşünerek mağara ailesine karşı önyargılı olur ve Guy'ın Crood'lardan ayrılmasını sağlamak için plan yaparlar. Crood’lar 2 izle filminde daha sonra Eep ve Dawn, Chunky ile araziden kaçar. Akşam yemeğinde, Dawn'ın elindeki arı sokması şişkinliği ortaya çıkar ve Guy ve Eep arasında gergin anlar yaşanır. Sonrasında ise Crood'lar 2 izle sabah evden ayrılmaya karar verir, ancak Guy kalmaya karar verir.

Birlikte geçirdikleri sürede Hope, Crood'ları kabul eder ve sonunda bir kurtarma ekibi kurar. Betterman Ailesi, Crood'ları ilk misafirleri olarak kabul eder ancak aralarında bir süre gerginlik olur. Daha sonra aralarındaki rekabet, iki aileyi tehdit eden bir düşman yüzünden sona erer ve iki aile birbiriyle yakınlaştırır. Yen düşmanı yenmek için iki aile güçlerini birleştirmek zorunda kalır ve sonrasında yeni bir hayat kurmak için en baştan başlarlar. Sevilen animasyon filmi The Crood’s 2 A New Age izle ya da Crood’lar 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyebilirsiniz.