Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
46,763 İzlenme
Enkanto: Sihirli Dünya
7.5 IMDB Puanı

Enkanto: Sihirli Dünya

(Encanto)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1sa 42dk
2021 yılında vizyona giren Encanto izle ya Türkçe adıyla Enkanto Sihirli Dünya izle filmi, Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith isimlerinin yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunda Castro Smith’in imzası bulun Encanto full izle filmin ABD yapımı macera ve komedi filmleri türünde yer alan bir animasyon filmidir. Özel güçlere sahip bir ailenin hikayesinin anlatıldığı filmin karakter seslendirmelerini ise Stephanie Beatriz, María Cecilia Botero, John Leguizamo, Mauro Castillo, Jessica Darrow, Angie Cepeda, Carolina Gaitán, Diane Guerrero, Wilmer Valderrama gibi oyuncular yapmaktadır.

Enkanto Sihirli Dünya Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Madrigal ailesinin üyesi olan Alma Madrigal, silahlı bir çatışmadan kaçarken kocası Pedro'yu kaybeder ama üçüz bebekleri Julieta, Pepa ve Bruno'yu kurtarmayı başarır. Alma'nın kaçarken yanına aldığı mum sihirlidir ve Madrigal ailesinin yaşaması için Casita isimli bir ev yaratır. Aradan yıllar geçer ve ve Casita tarafından korunan köy gelişmeye başlar. Madrigal ailesininde artık özel güçleri vardır ve bu güçlerini köylülere yardım etmek için kullanırlar. Ailenin üyelerinden Bruno önsezi yeteneğine sahiptir ve bazı davranışları aile tarafından kabul görmez. Diğer tarafta ise ailenin en küçük üyesi Mirabel’in ise hiçbir yeteneği olmadığı için ona farklı muamele yaparlar.

Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Enkanto Türkçe Dublaj izle filminde Pepa'nın en küçük oğlu Antonio, hayvanlarla konuşma yeteneği kazanır ve Mirabel ise Casita'da bazı tuhaflıklar farkeder. Casita'nın büyüsünü kurtarmaya karar veren Mirabel, aile üyelerini araştırmaya başlar. Çok fazla gücü olan ablası Luisa, Bruno'nun odasında bazı ipuçları olabileceğini söyler. Mirabel bir kum mağarası görür ve biraz inceledikten sonra odadan ayrıldığında aile üyelerinin yeteneklerinin zayıflamaya başladığını farkeder. Mirabel'in kız kardeşi Isabela'nın Mariano Guzman'la nişanlanacağı bir akşam yemeğinde, Mirabel'in insanüstü işitme yeteneğine sahip en eski kuzeni Dolores, Mirabel'in Bruno'nun vizyonu hakkında babasıyla konuşurken kulak misafiri olduğunu itiraf eder. Bruno ise gelecekle ilgili bazı kehanetlerde bulunur.

Bir süre sonra Encanto Altyazılı izle filminde Casita bir kez daha çatırdamaya başlayınca, duyguları havayı kontrol eden Pepa'nın herkesi şok edecek bir fırtına yaratmasına neden olur ve tüm organizasyon berbat olur. Isabela ise bu durumun sorumlusu olarak Mirabel'i suçlar. Bu karmaşanın ortasında umun ortasında Mirabel aniden duvarlardaki gizli bir geçitten kovaladığı bir adamı görür ve onun Bruno olduğunu fark eder. Mirabel daha sonra Bruno’yu tekrar kehanetlerde bulunması için ikna etmeye çalışır.

Mirabel evini kurtarmaya ve geleceği Bruno'nun kehanetinden korumaya kararlıdır. O ve Bruno, güçlerini başka bir vizyon için kullanmaya karar verirler ve neyse ki gökler ikisine bir işaret verir. Günü kurtarmak için Mirabel'in, ailenin altın çocuğu olan kız kardeşi Isabel ile 'mükemmel kardeşi'ne olan tüm kırgınlığını bir kenara bırakarak barışması gerektiğinin farkına varır. 2021 yılının en iyi animasyon filmlerinden biri olan Encanto izle ya da Enkanto Sihirli Dünya izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.