Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,961 İzlenme
Host
6.5 IMDB Puanı

Host

(Ev Sahibi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Shadowhouse Films
  • Film Süresi 57dk
Yönetmen
Senaryo Gemma Hurley, Rob Savage, Jed Shepherd
2020 yılında vizyona giren Host izle filmi, yönetmenliğini Rob Savage’nin yaptığı İngilitere yapımı bir filmdir. Senaryosu Gemma Hurley, Jed Shephard ve Savage isiğmleri tarafından kaleme alınan Host hd izle filmi gizem ve korku filmleri türünde yer almaktadır. önetilen2020 İngiliz bilgisayar ekranlı doğaüstü korku filmidir. Host full izle filminin oyuncu kadrosunda ise, Haley Bishop, Jemma Moore, Emma Louise Webb, Radina Drandova, Caroline Ward gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Host Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Covid-19 karantinasında paranormal bir şey yaşayabileceklerini umarak bir seans uygulayıcısı ile zoom görüşmesi ayarlayan altı arkadaşın başından geçen korkunç olayları anlatmaktadır. Ancak ne yazık ki onlar için işler planladıkları gibi gitmez ve eğlenceli bir paranormal deneyim olarak başlayan şey, daha sonra çok daha korkutucu bir şeye dönüşür. Host altyazılı izle filminin kapsayıcı hikayesine gelince, diğer korku filmlerinin çoğu kadar çarpık ve dolambaçlı değildir. Yine de, bir saatlik sürede, film çok fazla tahmin edilebilir ve aynı zamanda izleyicilerde biraz muğlaklık bırakmaktadır.

Açılış sahnesinde, seans uygulayıcısı ile bir toplantı ayarlama fikri ortaya çıkan Haley'nin daha önce de böyle bir şey yaptığı tespit ediliyor. Host izle filmi ayrıca, zoom toplantısından önce bile Haley'nin evinin perili olabileceğini ima eder. Ancak, filmin ilerleyen bölümlerinde görüşmeleri başladığında, Gemma odasında paranormal bir şey yaşadığı hakkında yalan söyler ve hayalet varlığın okulundan kendini asan bir çocuk olan Jack olduğunu iddia eder. Bu, uygulayıcının onları yalanların sadece bu ruhlara hakaret etmekle kalmayıp, aynı zamanda onların yalanların bir tezahürü haline gelmelerine izin verdiği konusunda uyardığı zamandır.

Sonuç olarak, Gemma'nın hikayesi gerçek olmasa da, yalanları Jack'i içeren şeytani bir ruhu ortaya çıkarır. Yani Gemma ve Haley'nin paranormal olaya bakış açısını düşünürsek, her ikisi de suçlu gibi görünüyor. 2020 yapımı korku filmi Host (Ev Sahibi) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.