Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,494 İzlenme
İkiz
5.1 IMDB Puanı

İkiz

(The Twin)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Don Films
  • Film Süresi 1sa 49dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Aleksi Hyvärinen, Taneli Mustonen
İkiz izle ya da orijinal adıyla The Twin izle filmi 2022 yılında Taneli Mustonen yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Aleksi Hyvarinen ve Mustonen’in ortaklaşa yazdığı The Twin hd izle filmi Finlandiya yapımı olup korku filmleri türünde yer almaktadır. İkiz hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Teresa Palmer, Steven Cree, Barbara Marten, Tristan Ruggeri gibi oyuncular rol almaktadır.

Korku filmleri severlere tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan İkiz Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Rachel ve kocası Anthony, Amerika’da yaşarken korkunç bir araba kazası geçirir ve çift sağ salim kurtulmasına rağmen, kaza küçük oğulları Nathan'ı öldürür. Büyük bir acıyla, diğer ikiz oğulları Elliot ile ülkeyi terk etmeye ve Anthony'nin memleketi Finlandiya'daki bir kasabaya yerleşmeye karar verirler. İkiz kardeşinin ani ölümü Elliot'ı oldukça kötü etkiler, çünkü genç çocuk ölümün ve ardından gelen yokluğun ne anlama geldiğini anlamakta zorlanır. Kadın artık oğluna karşı aşırı korumacı olduğundan ve oğlunun gözden kaybolduğu her sefer korkuyla sarsıldığından, ölüm Rachel'ı zihinsel olarak da sert bir şekilde etkilemiştir.

The Twin Türkçe Dublaj izle filminde aile, daha önce papaz evi olarak kullanılan yeni evlerine taşınır ve hala o zamandan kalma fotoğraflar vardır, bunlardan biri tabuttaki genç bir çocuğun fotoğrafı, bu da Rachel'ı çok üzer. Yas tutan anne, neredeyse her gece kendini köylülerle dolu ve Elliot'ın bir tabutun içinde yattığını gördüğü kabuslar görüyor. Elliot kendi odasını seçtikten sonra, anne ve babasından odasında kendi yatağının yanına Nathan için tasarlanmış aynı yataktan birini koymalarını istemiş ve ayrıca Nathan'a ait olan tahta bir labirent oyuncağını da yanında bulundurmasını istemişti. Yerleştikten sonra aile, Nathan için bahçelerinde küçük bir anma mabedi yaptı ve Elliot şimdi oyuncağı merhum erkek kardeşinin anısına onun önüne gömüyor. Birkaç gün geçer ve Anthony karısını ve oğlunu çocukluk kasabasına götürür ve onlara kayaların üzerindeki tarih öncesi kırmızı lekelerin el izleri gibi göründüğü bir nokta gösterir.

İkiz izle filminde daha sonra Anthony onlara yerel efsanenin, elini bu kayaya koyan ve bir şey dileyen herkesin dileğinin yerine geldiğine inandığını söyler ve genç Elliot bunu yapar. Daha sonra, Rachel'la ilgileniyor gibi görünen ama yerel dili bilmediği için ona açılma konusunda pek sıcak olmayan komşular tarafından onlar için düzenlenen bir karşılama partisine giderler. Garip görünüşlü bir İngiliz kadın, Rachel ile tanışır ve ona rüyaların önemini anlatmaya çalışır ve çok gizemli bir şekilde oğlunun bir şey istediğini ve geldiğini iddia eder. 2022 yapımı korku filmi The Twin izle ya da İkiz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın