Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
8,101 İzlenme
The Requin
2.5 IMDB Puanı

The Requin

(The Requin)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Film Bridge International
  • Film Süresi 1sa 29dk
Yönetmen
Senaryo Le-Van Kiet
2022 yılında vizyona giren The Requin izle filmi, senaryosunu ve yönetmenliğini Le-Van Kiet’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Gerilim ve korku filmleri türünde yer alan The Requin full izle filmi, dev bir fırtınadan sonra denizde mahsur kalan bir kadın ve yaralı kocasının, okyanustaki büyük beyaz köpekbalıklarından kurtulmak ve hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Alicia Silverstone, James Tupper, Deirdre O’Connell gibi oyuncular yer almaktadır.

Köpekbalığı filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan The Requin Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jaelyn ve kocası Kyle, Vietnam'da tatil yapmaktadırlar. Jaelyn, daha önce düşük yaptığı için travma geçirmiştir ve bir süredir içine kapanıktır. Ailesi ve arkadaşlarıyla da genellikle sadece sosyal medyadan görüşmektedir. Kocası Kyle ise onu rahatlatmak ve moral vermek için bu tatili planlamıştır. Ancak tatilin ikinci gününde şiddetli bir fırtına kaldıkları tesisi sular altında bırakır. Ayrıca çiftin bulundukları bungalov tarzında olan odaları ise karadan uzaklaşır ve bu sırada Kyle yaralanır.

Aradan birkaç gün geçer ve çift hale kurtarılmayı beklemektedir. Yakınlardan bir gemi geçerken, gemiye dumanla yerlerini belirtmeye çalışırlar ancak çıkan yangın çiftin güvenli alanını kül eder. İkili denizin ortasında sürüklenirken Kyle, travmasıyla başa çıkması için onu yalnız bıraktığı için Jaelyn’den özür diler. Bir süre sonra, büyük bir beyaz köpekbalığı çiftin sallarına saldırır ve Kyle'ın yaralı bacağını ısırır ve Kyle kan kaybından ölmek üzeredir. Aynı günün gecesinde ise sal sonunda bir kumsala çarpar ve Jaelyn, Kyle'ın cesedini kuma sürükledikten sonra yorgunluktan bayılır.

Sabah olduğunda ise The Requin altyazılı izle filminde Jaelyn uyanır ve gelgit nedeniyle Kyle’ı bıraktığı kumların sular içinde olduğunu görür ve Kyle suda yüzer haldeyken birkaç köpekbalığı gelir ve Kyle’ın cesedini parçalayarak yutarlar. Bir süre sonra kendine gelen Jaelyn kıyıda yürümeye başlar ve bir balıkçıyla karşılaşır. Ancak balıkçı da bir süre sonra köpekbalıklarının saldırısına uğrar. Daha sonra Jaelyn’e saldırmaya çalışan köpekbalığına bir motorla karşılık verince köpekbalığı öfkelenir ve geri döner ve tekneyi batırmaya çalışır. Daha sonra Jaelyn elindeki çapayı sallarken köpekbalığı takılır ve köpekbalığının kafasına saplanır ve ölür.

Jaelyn, bir kayaya tırmanırken bir balıkçı köyünün yakınında bulur ve burada kısa sürede fark edilir ve kurtarılır. 2022 yapımı köpekbalığı temalı korku filmi The Requin izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum