Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
8,766 İzlenme
İp Man 3
7.1 IMDB Puanı

İp Man 3

(Yip Man 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Golden Harvest Company
  • Film Süresi 1sa 45dk
Yönetmen
Senaryo Chan Tai-Li, Lai-yin Leung, Edmond Wong
Ip Man filmleri serisinin üçüncü filmi Ip Man 3 izle filmi diğer filmlerde olduğu gibi Wilson Yip yönetmenliğinde 2015 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Edmond Wong’a ait olan ve efsane Wing Chun eğitmeni büyük usta İp Man’in hayatından esinlenerek beyazperdeye uyarlanan İp Man full izle filminin oyuncu kadrosunda ise diğer filmlerden tanıdığımız Donnie Yen, Zhang Jin, Mike Tyson, Lynn Hung, Danny Chan, Patrick Tam gibi oyuncular yer almaktadır.

En iyi dövüş filmleri serisinden biri olan İp Man 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İp Usta çocuklarını ve eşini Hong Kong’da bırakarak çalışmak için Foshan’a döner. Bir gün küçük oğlu İp Ching okulda kavga edince öğretmenleri çocukların ailelerini okula davet eder ve onları çocukları konusunda uyardıktan sonra İp Usta, oğlunun kavga ettiği çocuğu evlerine akşam yemeğine götürür. Evde küçük çocuk İp Usta’ya Wing Chun yeteneklerini gösterince İp usta hocasının kim olduğunu merak eder ve hareketleri babasından öğrendiğini öğrenir. Okula gelmeyen babası ise akşam İp Usta’nın evine oğlunu almaya gider.

Tin-chi her ne kadar İp usta ile samimi bir şekilde tanışmış olsa da kıskanır ve onu geçmek için salon açmaya karar verir ancak mülk sahipleri tarafından çok ciddiye alınmaz. Tin-chi aynı zamanda eski bir boksör olan Frank için çalışan ve yerel dövüş organizasyonları düzenleyen bir adamın dövüşlerine katılarak para kazanmaktadır. Daha sonra aynı zamanda emlakçı olan Frank, adamlarına Tin-chi ve İp ustanın çocuklarının da okuduğu okulun araziyi satın almaları için emir verir.

Ip usta oğlunu almak için okula gittiği sırada araziyi satmayı reddeden okul müdürünün tartaklandığını görür ve müdahale eder ve bazı arkadaşları ile birlikte okulu korumak için nöbetleşe beklerler. Ancak aynı gece çok fazla sayıda gelen adamlar okulu ateşe verip müdürü kaçırmaya çalışırken büyük bir kavga çıkar ve yangın büyümeden söndürmeyi başarırlar. İp Man 3 Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra hastanede yatmakta olan Ngo-san’ı ziyaret eden İp usta, hastane ziyaretinin aslında okuldan uzaklaşması için bir tuzak olduğunu anlar ve geri döndüğünde oğlunun kaçırıldığını anlar.

Daha sonra Ma’nın mekanına tek başına giden İp usta Tin-chi ile karşılaşır. Tin-chi’yi tanıdıkları için önce onun oğlunu serbest bırakırlar ancak İp usta çocuklar için kavga etmeye başlayınca Tin-chi dayanamaz ve yardım gelir. Daha sonra nefes kesen aksiyon dolu bir dövüşün ardından polislerinde gelmesi ile çocuklar kurtulur. İp Man 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

21 yorum