Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
273 İzlenme
James Bond: Kraliçe’nin Hizmetinde
6.8 IMDB Puanı

James Bond: Kraliçe’nin Hizmetinde

(On Her Majesty's Secret Service)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Eon Productions
  • Film Süresi 2sa 22dk
Yönetmen
Senaryo Simon Raven, Richard Maibaum, Ian Fleming
1969 yılında vizyona giren 007 James Bond Kraliçe’nin Hizmetinde izle ya da diğer adıyla On Her Majesty’s Secret Service izle filmi, yönetmenliğini Peter R. Hunt’ın yaptığı James Bond filmleri serisinin altıncı filmidir. Senaryosu Simon Raven, Richard Maibaum ve Ian Fleming tarafından kaleme alınan Kraliçenin Hizmetinde hd izle filmi aksiyon, macera ve gerilim filmleri türünde yer alan İngiltere yapımı bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise bu kez James Bond karakterini canlandıran George Lazenby, Telly Savalas, Gabriele Farzetti gibi oyuncular rol almaktadır.

James Bond filmleri serisinin 6. filmi olma niteliğinde olan Kraliçenin Hizmetinde Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ünlü ajan James Bond, bir kez daha ezeli düşmanlarından SPECTRE'nin lideri Blofeld ile karşı karşıyadır. Blofeld, dünyayı yokedebilecek çok tehlikeli bir virüs geliştirmiştir ve daha önce işlediği suçlardan dolayı affedilmezse virüsü serbest bırakacaktır.Blofeld'IN korkunç planını engellemek isteyen Bond, intihar etmek üzere olan Tracy Draco diye bir genç kızı kurtarır. Tracy, batının en ünlü suç imparatorlarından birinin kızıdır ve babası, Blofeld'IN yerini bulmak karşılığında Bond'un kızıyla evlenmesini istemektedir. Blofeld'e başka türlü ulaşamayan Bond bu teklifi kabul ederek Tracy ile evlenir. Blofeld, İsviçre'de bir üs kurmuştur ve Bond bu kez onu durdurmak için dağlarda zorlu bir mücadeleye girişecektir.

007 James Bond Kraliçe’nin Hizmetinde izle ya da orijinal adıyla On Her Majesty’s Secret Service izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.