Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
46,301 İzlenme
Ölmek İçin Zaman Yok
7.6 IMDB Puanı

Ölmek İçin Zaman Yok

(No Time to Die)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer
  • Film Süresi 2sa 43dk
Efsane film serilerinden 007 James Bond filmleri serisinin 25. filmi olan No Time to Die izle ya da Türkçe adıyla Ölmek İçin Zaman Yok izle filmi 2021 yılında Danny Boyle ve Cary Joji Fukunaga yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD - İngiltere ortak yapımı 007 Ölmek için Zaman Yok full izle filminin senaryosu ise Ian Fleming, Neal Purvis, Robert Wade isimlerinin kaleminden çıkmıştır. James Bond karakterine en çok yakışan yıldızlardan biri olan Daniel Craig’in başrolde olduğu No Time to Die filminin geniş oyuncu kadrosunda ise Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Rory Kinnear, Rami Malek, Lashana Lynch, Billy Magnussen, Ana de Armas, David Dencik, Dali Benssalah, Ralph Fiennes gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi aksiyon ve gizli ajan konulu filmler arasında yer alan Ölmek İçin Zaman Yok Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Safin isimli bir kiralık katilin babasını öldürmek için geldiğinde başarısız olunca annesinin öldürülmesini gören Madeleine Swann, Safin’den kaçarken donmuş bir gölün içine düşer ve Safin şaşırtıcı bir şekilde onun hayatını kurtarır. Diğer tarafta ise eski bir yakının mezarını ziyaret ettiği sırada Madeleine ve onu takip eden tetikçiler tarafından pusuya düşürülür. Her ne kadar peşlerindeki adamlardan kurtulsalar da Bond, Madeleine’in ona ihanet ettiğini düşünür. Aradan yıllar geçer ve MI6 bünyesinde çalışan bir bilim adamı kaçırılır. MI6 ajanlığından emekli olan Bond ise bir CIA ajanı olan Felix Leiter’ın kendisi ile görüşmek istemesinden sonra Jameika’da buluşurlar ve Felix ondan bilim adamının bulunması konusunda yardımcı olmasını ister.

James Bond son filmi No Time To Die izle filminde daha sonra aynı akşam Bond, MI6’da kendi yerine geçen yeni 007 ajanı Nomi ile tesadüfen karşılaşır ve konu Heracles projesinden açılınca Bond şüphelenir ve Felix’e yardım etmek için Küba’ya gider. Küba’da Felix’le beraber bir ajanla daha tanıştıktan sonra, kaçırılan bilim adamını kurtarmak için bir Spectre toplantısına gizlice girerler. Ancak fark edildiklerinde Blofeld ve adamlarının kimyasal bir silah kullanarak Bond ve diğer ajanlarına saldırırlar. Silahın kullanımı ise bilim adamının kontrolünde olduğu için Obruchev isimli kaçırılan bilim adamı, nanobotları toplantıda yer alan diğer üyelere yönlendirerek salondaki herkesi öldürür. Ajanlar bilim adamıyla tekrar bir araya geldiklerinde ise ajanlardan birinin ikili ajan olduğu ortaya çıkar ve Felix’i öldürür. Çıkan kargaşada Obruchev kaçmayı başarır ve izini kaybettirir.

Ölmek İçin Zaman Yok Türkçe Dublaj izle filminde Bond, hapishanede Blofeld’i ziyaret eder ve aynı zamanda Safin’de Blofeld’i öldürmek için kendisine nanobot bulaştırmasını istedği Madeleine ile görüşür. Bond hapishanede Madeline ile karşılaştığında ise istemeden Bond’a nanobot bulaştırır. Blofeld ile görüşmesinde ise ona saldırır ve nanobotları ona bulaştırarak ölmesine neden olur. Bunun üzerine Bond bu kez Madeleine’in peşine düşer ve yakaladığında ise Safin’in o çocukken ailesini öldürdüğünü öğrenir ve Safin’in intikamından bahseder. En iyi aksiyon filmleri arasında en üst sıralarda bulunan ve en uzun film serilerinden biri olan 007 James Bond filmlerinin son filmi No Time To Die izle ya da Ölmek İçin Zaman Yok izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum