Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
298 İzlenme
James Bond: Senin Gözlerin İçin
6.7 IMDB Puanı

James Bond: Senin Gözlerin İçin

(For Your Eyes Only)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Eon Productions
  • Film Süresi 2sa 7dk
Yönetmen
Senaryo Richard Maibaum, Michael G. Wilson, Ian Fleming
Senin Gözlerin İçin izle ya da orijinal adıyla James Bond For Your Eyes Only izle filmi, 1981 yılında John Glen yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Richard Maibaum, Michael G. Wilson ve Ian Fleming isimlerinin yaptığı Senin Gözlerin İçin hd izle filmi İngiltere yapımı olup aksyion, macera ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Roger Moore, Carole Bouquet, Chaim Topol, Lynn-Holly Johnson, Julian Glover gibi oyuncular rol almaktadır.

James Bond serisinin 12. filmi olan Senin Gözlerin İçin Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Yunanistan'da bulunan bir İngiliz casus gemisi yanlışlıkla battığında, İngilizler gemide bulunan bir donanım parçasının kendilerine karşı kullanılabileceğinden endişe duyarlar. Bu yüzden bulmaları gerekiyor. Bu yüzden kimsenin onu aradığını bilmemesini sağlamak için ünlü bir oşinograftan gemiyi denemesini ve bulmasını isterler. Ancak raporunu sunamadan, kızını ve karısını onu görmeye getiren charter pilotu tarafından öldürüldü. Kızı bir açıklama yapar ve pilotun aslında bir suikastçı olduğu keşfedilir, bu yüzden onu kimin işe aldığını bulmak için James Bond gönderilir. Ancak Bond yakalanır ve neredeyse öldürülür, ancak suikastçı bir okla öldürülür.

James Bond Senin Gözlerin İçin Altyazılı izle filminde daha sonra Bond, kafa karışıklığını kaçmak için kullanır ve suikastçıyı öldüreni keşfeder; kız. Kaçarlar ve Bond geri döner ve suikastçıyı kimin tuttuğunu bulamadığı için sıcak karşılanmaz. Ancak Bond, üstlerine suikastçı öldürülmeden önce birinin ona ödeme yaptığını bildirir. Yani Bond kim olduğunu öğrenirse suikastçıyı kimin tuttuğunu da bulacağını düşünüyor. Bond, adamın kim olduğunu ve İtalya'da olduğunu keşfeder, bu yüzden Bond gider ve kontağı öldürüldüğünde, kendisine yardım eden Yunan bir işadamına gösterdiği bir şey bulur ve Bond'a bunun bir kaçakçı sembolü olduğunu söyler. Bond onu bulmak için yola çıkar. Daha sonra Bond kızının orada olduğunu görür ve neden orada olduğunu sorduğunda kız ona bir telgraf gönderdiğini söyler ama Bond onu göndermediğini söyler. Ona babasının gemisine geri dönmesini ve onu beklemesini söyler.

Bond daha sonra ne yapabileceğini öğrenmek için kaçakçının metresine sığınır. Ancak saldırıya uğrayıp kadın öldürülünce Bond, kaçakçının adamları tarafından nakavt edilir. James Bond filmleri serisinin 12. filmi olan For Your Eyes Only izle ya da Senin Gözlerin İçin izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.