Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
934 İzlenme
Jurassic Park 2
6.6 IMDB Puanı

Jurassic Park 2

(Jurassic Park 2 Kayıp Dünya)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 9dk
1997 yılında vizyona giren The Lost World: Jurassic Park izle ya da Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle filmi, Steven Spielberg’in yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Bilim kurgu, macera ve aksiyon filmleri türünde yer alan Jurassic Park 2 full izle filminin senaryosu ise Michael Crichton ve David Koepp isimleri tarafından yazılmıştır. Jurassic Park filmleri serisinin ikinci filmi olan bu yapımda Julianne Moore, Jeff Goldblum, Pete Postlethwaite, Arliss Howard, Vince Vaughn, Vanessa Lee Chester gibi oyuncular rol almaktadır.

Oscar adaylığı bulunan Jurassic Park 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmde yaşanan olaylardan dört yıl sonra, zengin bir aile yatlarıyla gezdikleri sırada adada yaşayan dinazorlardan habersiz olarak Isla Sorna'da karaya çıkar. Ailesinin kızları uzaklaşır ve birkaç dinazorun saldırısında uğrar ve bu sırada babası ve mürettebat yardımına koşar ve onu kurtarır. Dr. John Hammond ise hastadır ve son olayı tartışmak için matematikçi Dr. Ian Malcolm'u evine davet eder. Dinozorları yaratan Hammond'un şirketi InGen, Hammond'dan şirketin kontrolünü ele geçirmek için kullanan Hammond'un yeğeni Peter Ludlow tarafından yönetilmektedir. Ian, InGen'in orijinal olarak Isla Sorna'daki dinozorları klonladığını, ancak adanın bir kasırga sırasında terk edildiğini ve hayvanların kendilerini korumak için vahşi doğaya bırakıldığını öğrenir.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle filminde Ludlow, şirketi iflastan kurtarmak için adadaki dinazorları kullanmak istemektedir. Hammond, Ian'dan, dinozorları doğal ortamlarında belgeleyecek bir ekibe katılmasını ister. Ian'ın kız arkadaşı, Dr. Sarah Harding işe alınır ​​ve Ian bunu duyunca adaya gitmek zorunda kalır. Ian, kızı Kelly'nin ekiple birlikte mobil üs görevinde saklandığını öğrendiğinde şok olur. Malcolm'un grubu, Ludlow ve InGen ekibinin yakalanan örnekleri geri götürmeyi ve Hammond'un Isla Nublar'daki park lehine terk ettiği bir hayvanat bahçesi olan bitmemiş Jurassic Park merkezine götürmeyi planladığını öğrenir.

Nick ve Sarah yakalanan dinozorları serbest bırakarak hayvanların şirketin ekibinin kampında ortalığı kasıp kavurmasına izin verir. Ian, Sarah, Nick ve Kelly, Ludlow'un ekibi tarafından kurtarılır ve tüm iletişim ekipmanlarını da kaybederler. Dinazor filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken film serilerinden biri olan Jurassic Park filmleri serisinin ikinci filmi Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.